Projekční systémy

Projekční platna a systémy.

Projekční plátna se stále častěji uplatňují v posluchárnách, konferenčních místnostech nebo jako náhrada LCD televize v domácích kinech. Kvatliní projekční plátna v kombinaci se stejně kvalitní stínící technikou zaručí aby v přednáškovém sále všichni posluchači dobře viděli na promítaný obraz. A naopak v domácím kině měly obraz co nejvíce kontrastní a plný barev.

Výhody projekčních systémů:

- snadná obsluha
- teméř neomezená promítací plocha
- integrace všech ovládacích prvků
- rozšířená záruka
- odborná montáž

PROJEKČNÍ PLÁTNA:

Speciální projekční plátno umožní divákovy vidět více detailů v lepších barvách. Správně zvolené projekční plátno vám pomůže ušetřit část světelného výkonu projektoru, a tím i snížit celkovou cenu projekce. Na kvatním projekčním plátně se jeví obraz jasnější, to umožní promítat i v místnostech které musí být osvětleny - např. přednáškové sály, nebo konferenční místnosti. Projekční plátno může být ovládáno ručně, ale pro vetší komfort doporučujeme motorizovanou verzi. Elektrické projekční plátno se ovládá pomocí nástěnného spínače, nebo dálkového ovladače.

Všechny mechanismy projekčních pláten jsou kapotovány. Kazeta chrání projekční plátno před mechanickým poškozením nebo zašpiněním. Projekční plátno je možné také skrýt do sádrokartonového stropu.

ZASTÍNĚNÍ MÍSTNOSTI:

Pro maximální požitek při sledování domácího kina, je důležité vytvořit v mísnosti absolutní tmu. Zatemňovací závěsy Adrems splňují tento požadavek dokonale. Dvoj, nebo trojvrstvý závěs nepropustí žádné světlo. Závěsy vyrábíme v mnoha odstínech a gramažích. V nabídce je také nehořlavá a anti hluková verze zatemňujicích závěsů. Zatemňující závěsy lze ovládat ručně, nebo pomocí tyče. Jejich motorová verze může být ovládana pomocí nástěného spínače, nebo dálkového ovládání. Volitelně lze místo zatemňovací závěsů použít blackoutové látkové rolety, nebo římské rolety.

PROJEKTORY:


Kvalitní projektor je základ dobrého domácího kina. V naší nabdíce najdete výhradně kvalitní projetory s Full HD rozlišením.

Jako autorizovaný prodejce projetorů Epson Vám pomůžeme vybrat projektor tak aby splnil Vaše požadavky na kvalitu, velikost obrazu, výkonu, vstupních rozhraní apod. a zároveň nebyl zbytečně předimenzovaný. Např. v domáctnostech není potřeba maximální světelný výkon, ale naopak je dobré se zaměřit na co nejvrěrjnější barevné podání a kontrast.

Aby nedocházelo ke zmenšení užitného prostoru místnosti, projektor montujeme do stropu. Pro náročné klienty je možnost uktovení projetoru do stropního výtáhu. Tak lze nečinný projektor elegantně skrýt a navíc ho chránit před prachem či jiným poškozením.

OZVUČENÍ:

Kvalitní ozvučení není pouze třešnička na dortu, ale neméně důležitý prvek nejen domácího kina. Primární sloužkou jsou kvalitní a dobře umístěné reproduktory. Sekundárním prvkem je prostorová akustika.

Speciální akustické a protihlukové závěsy pohlcují zvuk, a tím snižují hluk, který vychází z místnosti ven, např. přes okna, či dveře. Ve větších místnostech nebo sálech, snad dochází k nepříjemným odrazům zvůků. Čím se snižuje srozumitelnost nejen mluveného slova. Akustické závěsy zabraňují odrazům zvukových vln, a tím odstraní ozvěny spojené s nepříjemným vibrováním nábytku.

V naší nabídce máme i rolety s příznivím akustickým účinkem.

INTEGRACE A OVLÁDÁNÍ:

Největší výhoda plně integrovaného projekčního systému se skrývá v jeho jednoduchém a pohldném ovládání. Stiskem jednoho tlačítka na dálkovém ovladači si vysune projekční plátno,projetor a zároveň se zatemní místnost. Každý prvek projekčního systému lze samozřejmě ovládat i jednotlivě. Ovládání integrujeme také do standartních nástěnných spínačů.

mapa stránky