Automatizace od Somfy

Automatizace od Somfy

Automatizace domácnosti umožňuje nejen ovládání napojených zařízení odkudkoli, snadno a rychle prostřednictvím mobilní aplikace, ale také vytváření scénářů, které mohou sloužit například k automatické regulaci teploty v interiéru pomocí nejrůznějších čidel a řídících systémů. Domácnost si tedy můžete „vychovat“ tak, abyste se v ní cítili dobře aniž byste museli vědomě všechny zařízení regulovat. Tento systém od společnosti Somfy se jmenuje TaHoma® nebo Connexoon. Jednou z nezanedbatelných výhod, který tento systém přináší, je výrazná úspora energie, které lze dosáhnout sofistikovaným nastavením světel, vytápění nebo exteriérového a interiérového stínění. Dále systém umožňuje snadné a intuitivní ovládání vjezdových bran či garážových vrat.

TaHoma

TaHoma je zařízení připojené k routeru, které v kombinaci s aplikací do mobilu nebo routeru umožňuje odkudkoli, snadno a rychle ovládat vaši domácnost, ať už se jedná o stínění, topení, osvětlení či dokonce zabezpečení a to v díky zpětné vazbě (roleta byla v pořádku stažena) a podpoře zabezpečení celého objektu (objevila se překážka v dráze pohybu garážových vrat).

Connexoon

Connexoon se skládá ze tří aplikací pro mobil či tablet. Jedna se stará o stínění, druhá o vrata a bránu a třetí o terasu. Na rozdíl od komplexního systému TaHoma jsou jednotlivé aplikace dedikovány pouze pro jednu oblast a je tak ideálním řešením pro ty, který chtějí automatizaci ve své domácnosti výhradně pro např. stínění.

mapa stránky