Kolejnice Adron

V současnosti nejžádanější model hliníkové záclonové kolejnice, respektující veškeré zásadní požadavky na interiérové doplňky moderní architektury.

Záclonová kolejnička AD/W-A se skládá z bílého hliníkového profilu (barva RAL 9003 – signal white,) a z ložiskových jezdců typu A. Plastová ložiska zajišťují tichý a hladký chod těchto speciálních jezdců v kolejnici. Dodáváme je v počtu 13ks/m. Únosnost jednoho jezdce je 615g/ks. Sestava umožňuje instalaci veškerých běžných dekoračních textilií, vč. závěsů s podšívkou. I těžší materiály lze snadno ovládat pouhým ručním posunem.

Kotvení je řešeno pomocí nenápadného kovového klipu, který otočením k zadní stěně profilu upne kolejnici ke stropu. Výsledkem je oboustranně čistý detail. Systém kotvení otočným klipem umožňuje demontáž celého zařízení v případě stěhování apod.

Maximální délka profilu je 6m. Pomocí spojek lze kolejničku napojovat do větších délek.

Kolejnice je zakončena bílou krytkou a koncovým očkem se záslepkou, která kryje instalační otvor pro případnou změnu počtu jezdců.

Hliníkové záclonové kolejničky AD lze tvarově přizpůsobit obloukovým půdorysům a arkýřům. Obdobně řešíme klenby. Ohyby provádíme při výrobě.

Výhodou tohoto minimalistického profilu je jeho relativně malý vnější rozměr (šířka 17mm x výška 16mm), který neklade téměř žádné prostorové nároky na umístění v interiéru a tedy ani na včasnou přípravu v projektové dokumentaci.

ZÁRUKU NA KOMPLETNÍ VÝROBEK POSKYTUJEME PO DOBU 5-TI LET !
Našem eshopu si můžete jednoduše nakofigurovat i hliníkovou kolejničku AD

mapa stránky