Hliníková předokenní roleta

Předokenní hliníková roletaPředokenní hliníková roleta

Produkty stínící techniky Vám musí v první řadě hlavně vyhovovat. To neznamená, že by Vám produkt kromě vhodné barvy a typu, kromě svého využití a dodatečných možností neměl nabídnout nic víc. Je tu kvalitní hliníková roleta NOVO-STYLE od WOWO, která vznikla na základě požadavků architekta, obchodníků a konečného spotřebitele. Taková aliance je zárukou jedinečného produktu, který má mnoho předností a dlouhou životnost.

Design a ovládání předokenní rolety

Tento produkt samozřejmě splňuje evropské normy a z toho vyplývající interní směrnice o kvalitě. Bezpečnost pro uživatele je myšlena ve dvou aspektech: v koupi požadovaného produktu a v ochranné funkci - proti vloupání.

Bezpečnost používání rolety v každém směru

Předokenní roleta NOVO<br><br>Předokenní roleta NOVO

Ve vývoji produktu NOVO-STYLE bylo zohledněno přání koncového spotřebitele: roleta by se měla lišit od nynějších rolet na trhu. Důležitou úlohu v tom hraje ovládání, které má být komfortní. Mnoho koncových spotřebitelů myslí totiž na budoucnost: z každodenního pohybu se stane námaha.

Předokenní roleta se automaticky zastaví.<br><br>Předokenní roleta se automaticky zastaví.

Rozpoznání překážky


Při zavírání rozpozná roleta i to, zda jí v cestě stojí překážka. Může se jednat o předměty, zvířata nebo osoby, které se mohou stát překážkou při spouštění rolety. Motor se automaticky vypne, tak se zajistí bezpečnost a ochrana před poškozením nebo ublížením.

Předokenní roleta zabrání nebo sníží <br>riziko vloupání.<br><br>Předokenní roleta zabrání nebo sníží
riziko vloupání.

Ochrana před vloupáním


Lamely jsou automaticky zabezpečeny před jejich vysunutím - NOVO-STYLE nabízí jistotu, že se nikdo nedostane přes okna, případně terasové dveře. Když se lamely zasunou do spodní lišty, automaticky se zablokují, tzn., neprojde mezi nimi žádný předmět.

Předokenní roleta má skryty všechny šroubky.Předokenní roleta má skryty všechny šroubky.

Neviditelné šrouby


Montážní šrouby jsou schválně integrované do kastlíku, případně do vodicích kolejnic a jsou tak neviditelné. Pro „dlouhoprsté“ je to opravdu překážka, s kterou nepočítali.

Integrované síťky proti hmyzu do předokenních rolet

Předokení roleta a sít proti hmyzu v jednomPředokení roleta a sít proti hmyzu v jednom

Pokud se chystáte prožít ničím nerušené horké letní noci, případně teplé podzimní večery, myslete na to, že roleta NOVO-STYLE spolu s integrovanou síťkou je Vaším zachráncem. I když budete mít otevřená okna a dveře, nevítaná „létající pohroma“ zůstane otravovat venku. Systém sítěk proti hmyzu spojuje několik výhod do jediného produktu.

Maximální ochrana proti hmyzu při zachování nejlepší průvzdušnosti, vynikající výhled z interiéru do exteriéru, vysoká pevnost síťky jako i odolnost vůči negativním vlivům počasí. Síťky proti hmyzu kromě toho dostaly značku ochrany životního prostředí „Modrý anděl“.

Posuvné síťky pro předokenní rolety


U velkých prosklení, např. u terasových dveří, potřebujete dostatek místa na otvírání jednodílných síťových dveří. V tomto případě buduje WO

Speciální možnosti předokenních rolet

<h4>Jednoduché čištění</h4>NOVO-STYLE je vybaven technikou navíjení směrem doprava: lamely se navíjejí opačně než u standardních rolet. Toto opačné navíjení Vám umožní jednoduše a pohodlně vyčistit venkovní stranu lamel zevnitř místnosti.     Je to výhoda, kterou Vám jiné rolety nenabídnou!

Jednoduché čištění

NOVO-STYLE je vybaven technikou navíjení směrem doprava: lamely se navíjejí opačně než u standardních rolet. Toto opačné navíjení Vám umožní jednoduše a pohodlně vyčistit venkovní stranu lamel zevnitř místnosti. Je to výhoda, kterou Vám jiné rolety nenabídnou!
<h4>Těsnění</h4>  Tím, že má NOVO-STYLE od okna dostatečnou vzdálenost, šetří energii a slouží jako vynikající regulátor tepla - izolace.

Těsnění

Tím, že má NOVO-STYLE od okna dostatečnou vzdálenost, šetří energii a slouží jako vynikající regulátor tepla - izolace.

Typy kastlíků předokenních rolet a žaluzií


Základem každé rolety je kastlík. Typ kastlíku, který může mít okrouhlý tvar nebo může být z extrudovaných hliníkových komponentů, je základem pro celkový vzhled rolety. Kastlík (extrudovaný nebo zaoblený) je možné jednoduše integrovat do ostění, zdůrazňuje přímočarou liniii architektury. Polovičně zoblený kastlík (extrudovaný) se většinou používá na fasádách, protože geometrie s polovičně zaobleným kastlíkem je zajímavá svým tvarem. Též je tu možnost kastlíku, který se omítne do fasády a není tak vidět.

Extrudovaný a zaoblený kastlík předokenní rolety

<br><br>

Extrudovaný kastlík je robustnější, protože je použit silnější materiál, dodatečně se může lakovat i ve zvláštních barvách. Standardně máte k dispozici více než 200 různých RAL barev.

Okrouhlý kastlík je vyroben z méně silného materiálu než extrudovaný kastlík. Tento zaoblený materiál není možno lakovat dodatečně. Nabízíme Vám ho v těchto sedmi standardních barvách:

• bílá RAL 9016 matná
• hnědá RAL 8017 matná
• hnědá RAL 8001 matná
• zelená RAL 6005 matná
• stříbrná RAL 9006
• šedá RAL 7038 matná
• tmavošedá RAL 7016 matnáHliníkové předokenní rolety VOKAZpět na: Sortiment > Předokenní rolety > Hliníkové předokenní rolety

Parametry předokenní hliníkové rolety

Předokenní hliníková roleta
Šířka max. 300 cm
Výška max. 250 cm
Plocha max. 7 m2

mapa stránky