Síť proti hmyzu DSE

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu

Dveřní extrudované sítě proti hmyzu se vyrábí pouze v provedení s panty. Jsou využitelné v domácnostech, ale i v restauracích, nebo ubytovacích zařízeních. Pro svou jednoduchou obsluhu, pevně spojené rohy sítí proti hmyzupomocní vnitřních hliníkových rohovníků a cenovou dostupnost jsou tyto sítě na dveře jedny z nejprodávanějších.

Jednoduchou manipulaci při otevření a zavření sítě proti hmyzu zabezpečují standardní nebo samozavírací panty, které umožňují nastavit i sílu uzavírání. Síť proti hmyzu na dveře je vhodné na výšku vyztužit příčným profilem, který zabezpečuje rovnoměrné vypnutí síťoviny. Vyberte si ze široké nabídky síťoviny podle barvy nebo v souvislosti s požadovanou funkcí (stínění, odolnost vůči domácím zvířatům apod.).

Maxilální rozměry této sítě naleznete v postranním panelu.

Parametry sítě proti hmyzu

Rám sítě proti hmyzu je vyrobený z tvarově stálého extrudovaného hliníkového profilu o rozměrech 40 x 21 mm a standardně je v něm osazené 4 mm kartáčkové těsnění, které slouží k lepšímu dosednutí sítě k rámu dveří. Rohy sítě proti hmyzu jsou standardně spojené vnitřními hliníkovými rohovníky, které zabezpečují vysokou tvarovou stálost a pevnost rámu. Rám sítě je řezaný do 45° úhlu.

Síťovina se uchytává do rámu sítě pomocí napínací gumy. Je vyrobená ze skelného vlákna a impregnovaná syntetickým materiálem, takže odolává všem povětrnostním podmínkám.

Standardní síťovina je vyrobená ze skelného vlákna, kterého povrch je upravený odolným PVC materiálem. UV-stabilní plastová úprava zaručuje barevnou stálost a atraktivní vzhled. Síťovina je těžce hořlavá a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Velikost oka je 1,65 x 1,5 mm při tloušťce vlákna 0,28 mm (± 0,05 mm). Propustnost světla je cca 68%.

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu
Síť proti hmyzuSíť proti hmyzuSíť proti hmyzu PDS 17

Parametry sítě proti hmyzu

Rozměry sítě proti hmyzu*
Šířka min. 40 cm
max. 150 cm**
Výška min. 60 cm
max. 250 cm
Plocha max. 3 m2

* Pro některé provedení např. sítě so síťovinou PET-screen jsou individuálně omezené maximální rozměry.

** Doporučená max. šířka je 120 cm.

mapa stránky