Síť proti hmyzu Ideal

Máme v nabídce kompletní řadu profilů, které umožňují vyřešit ochranu proti hmyzu téměř na každé okno a to bez nutnosti zásahu do rámu okna. Síť proti hmyzu z profilu Ideal se používá zejména na moderní okna s izolačním dvojsklem. Je použitelná i pro moderní skosené a oblé rámy oken. Příruba profilu dokonale splývá s rámem okna.

Rám okenní sítě je vyrobený z extrudovaného hliníkového profilu s vysokou tvarovou stálostí. Rohy jsou však spojené vnitřními plastovými rohovníky. Profily jsou řezané pod úhlem 45°. Profilový systém Ideal neumožňuje výrobu sítí proti hmyzu s hliníkovou síťovinou, síťovinou Petscreen a výrobu atypických sítí.

V případě, že máte atypické okna, vyrobíme pro vás na míru sítě proti hmyzu z profilového systému Supernova. Vyberte si ze široké nabídky barevných profilů včetně dřevoimitací. V případě požadavků zákazníka je možné rám okenní sítě upravit podle vzorkovníku RAL.

Vlastnosti sítě proti hmyzu

Rám sítě proti hmyzu je vyrobený z extrudovaného hliníku s vysokou tvarovou stálostí. Příruba sítě Ideal má lem 12 mm. Je vhodná pro montáž z místnosti a při montáži sítě proti hmyzu z profilu Ideal není potřebné vrtat do rámu okna. Síť se standardně uchytává pomocí otočných excentrů, díky kterým je možné síť kdykoliv bez použití nářadí demontovat. Rohy sítí jsou spojené vnitřními plastovými rohovníky a jsou řezané pod 45° úhlem. Kromě standardních barev profilů a profilů s dřevoimitací je možné rám sítě proti hmyzu barevně upravit podle vzorkovníku RAL.

V nabídce máme několik druhů síťovin.

Standardní síťovina je vyrobená z poplastovaného skelného vlákna. UV-stabilní plastová úprava zaručuje barevnou stálost a atraktivní vzhled. Síťovina je v barvě šedé a černé, je těžce hořlavá a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Velikost oka je 1,65 x 1,5mm při tloušťce vlákna 0,28mm (± 0,05 mm). Propustnost světla je cca 68%. Černá síťovina nabízí vyšší viditelnost směrem do exteriéru.

Síťovina Termoscreen výrazně snižuje nepříznivé účinky slunečních paprsků, t.j. přehřívání místnosti a působení UV – záření. Velikost oka je 1,3 x 1,2 mm (podle druhu) při tloušťce vlákna 0,28mm. Propustnost světla je cca 50%.

Použití a údržba okenní sítě

Sítě proti hmyzu Ideal nevyžadují zvláštní údržbu. Standardní síťovina je náchylná na mechanické poškození, proto se sítí manipulujte opatrně. Síť proti hmyzu není potřebné demontovat v zimním období. Pokud se však rozhodnete síť proti hmyzu na zimu sundat, skladujte ji nezatíženou na rovném a suchém místě. Síťovinu je možné povysávat nebo utřít navlhčeným hadříkem, rám sítě proti hmyzu je možné poumývat hadříkem namočeným do vody s přídavkem saponátu.

Dodáváme pevné okenní sítě vyrobené na míru. Sítě proti hmyzu Vám zaměří a odborně namontují námi vyškolení montážní pracovníci.Sít proti hmyzu Supernova

Parametry sítě proti hmyzu

Rozměry sítě proti hmyzu
Šířka min. 20 cm
max. 220 cm
Výška min. 20cm
max. 220 cm
Plocha max. 3,96 m2

mapa stránky