Síť proti hmyzu Luxaflex pantové

Síť proti hmyzu<br><br>Síť proti hmyzu

Pro svou jednoduchou obsluhu a cenovou dostupnost jsou pevné dveřní sítě proti hmyzu s panty jedny z nejprodávanějších. Jde o vysoce kvalitní holandský systém. Tyto sítě proti hmyzu jsou využitelné v domácnostech, v restauracích nebo ubytovacích zařízeních.

Samozavírací panty umožňují zajištění nebo odjištění dveřní sítě proti hmyzu posunutím čepu do příslušné polohy a současně umožňují nastavit sílu uzavírání. Další výhodou sítí proti hmyzu na dveře Luxaflex je inovovaný systém zajištění dveří tzv. „CATCH systém“, který nahradil doposud používané magnety. Jejich nedostatkem byla nevyváženost. Stávalo se, že magnet přitahoval někdy slabě jindy příliš silně. Inovovaný CATCH systém, který pracuje na principu vzájemného spojení části s pružnou destičkou upevněnou vruty na rám dveří a výstupkem přimontovaným na rám sítě odstranil nedostatek magnetového systému.

Vyberte si ze široké nabídky síťovin podle barvy nebo v souvislosti s požadovanou funkcí (stínění, odolnost vůči domácím zvířatům apod.).

Maxilální rozměry této sítě naleznete v postranním panelu.

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu

Technické udáje sítě proti hmyzu

Síť proti hmyzu je určená pro montáž na rám nebo do ostění. Pevné dveřní sítě proti hmyzu značky Luxaflex jsou vyrobené z válcovaného hliníkového plechu s rozměrem 52 x 18 mm. Rohy sítě proti hmyzu jsou spojené vnitřními plastovými uhelníky. Rám je řezaný do 45° úhlu. Příčné vyztužovací profily slouží nejen ke zpevnění rámu, ale i k ochraně proti přetrhnutí síťoviny. Středový příčník o šířce 70 mm zabraňuje protrhnutí síťoviny klikou. Spodní okopová lišta zabraňuje prokopnutí nohou a je složená z příčky 35 mm a plechu s výškou 150 mm. Celková výška příčky je 225 mm od spodního okraje dveří. Ve většině případů je vhodné použít samozavírací panty, které jsou v provedení levý a pravý. Jsou to čepy se strunovým mechanismem, který se osadí do pantu místo klasického čepu. Jejich funkci je možné kdykoliv vypnout nebo zapnout jednoduchým posunutím čepu do příslušné polohy. Stejným způsobem je možné nastavit sílu uzavírání.

Síťovina se uchytává do rámu sítě pomocí napínací gumy. Je vyrobená ze skelného vlákna a impregnovaná syntetickým materiálem, takže odolává povětrnostním podmínkám.

Standardní síťovina je vyrobená ze skelného vlákna, kterého povrch je upravený odolným PVC materiálem. UV-stabilní plastová úprava zaručuje barevnou stálost a atraktivní vzhled. Síťovina je těžce hořlavá a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Velikost oka je 1,65 x 1,5 mm při tloušťce vlákna 0,28 mm (± 0,05 mm). Propustnost světla je cca 68%.

Síťovina Termoscreen je síťovina proti hmyzu, která navíc výrazně snižuje nepříznivé účinky slunečního záření, t.j. přehřívání místnosti a působení UV - záření. Velikost oka je 1,3 x 1,2 mm (podle druhu) při tloušťce vlákna 0,28 mm. Propustnost světla je cca 50%.

Pet - screen je zesílená protihmyzová síťovina se zvýšenou odolností proti poškození domácími zvířaty. Velikost oka je 1,8 x 1,0 mm při tloušťce vlákna 0,8 mm. Propustnost světla je cca 45%. Využívá se zejména ve spodní části dveřní sítě. Odolnost se však nevztahuje na protlačení síťoviny způsobené váhou zvířete. Hliníková síťovina se používá zejména tam, kde by mohlo dojít k poškození standardní síťoviny hlodavci nebo jinými zvířaty. Je však náchylná na deformaci. Velikost oka je 1,25 x 1,65 mm při tloušťce vlákna 0,28 mm (± 0,05 mm). Síťovinu není možné použít pro nadrozměrné sítě. Max. plocha s použitím hliníkové síťoviny je 0,8 m2.Síť proti hmyzu DSE

Parametry sítě proti hmyzu

Rozměry sítě proti hmyzu*
Šířka min. 40 cm
max. 140 cm**
Výška max. 240 cm
Plocha max. 2,5 m2

* Pro některé provedení např. sítě s hliníkovou síťovinou jsou individuálně omezené maximální rozměry.

** Doporučená max. šířka je 110 cm.

mapa stránky