Posuvná dveřní síť proti hmyzu Luxaflex

Síť proti hmyzu Vás dokonale ochrání.<br><br>Síť proti hmyzu Vás dokonale ochrání.

Posuvné sítě na dveře jsou luxusní a ekologickou ochranou proti hmyzu pro široké terasové dveře a v místech, kde není možné použít pántový system. Jeho výhodou je jednoduchost, dlouhá životnost a minimální prostorové požadavky. Holandský značkový system Luxaflex je posuvný system, který vyniká designovým zpracováním a kvalitou použitých materiálů na síť proti hmyzu.

Síť proti hmyzu MONO se standardně montuje přímo na rám dveří. Do vodící kolejnice jsou standardně osazeny jedny dveře. Síť proti hmyzu DUO se používá taktéž na terasové dveře, ale je možné ho namontovat nejen na rám dveří, ale i do ostění. Síť proti hmyzu DUO těsní po celé šířce vodícího systému. Do vodící kolejnice se osadí minimálně 2 ks dveří – každé do samostatné kolejnice, takže tyto dveře jsou průběžné.

Vyberte si ze široké nabídky síťovin podle barvy nebo v souvislosti s požadovanou funkcí (stínění, odolnost vůči domácím zvířatům apod.).


Maxilální rozměry této sítě naleznete v postranním panelu.

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu

Technické údaje sítě proti hmyzu

Posuvné dveře jsou v závislosti na výběru systému určené pro montáž na rám nebo do ostění. Posuvné dveřní sítě proti hmyzu Luxaflex jsou vyrobené z válcovaného hliníkového plechu s rozměrem 52 x 18 mm. Rohy sítě proti hmyzu jsou spojené vnitřními plastovými úhelníky. Rám je řezaný v úhlu 45º. Příčné vyztužovací profily slouží nejen ke zpevnění rámu, ale i k ochraně proti přetrhnutí síťoviny. Středový příčník o šířce 70 mm zabraňuje protrhnutí síťoviny klikou. Spodní okopová lišta zabraňuje prokopnutí nohou a je složená z příčky 35 mm a plechu s výškou 150 mm. Celková výška okopové lišty je 225 mm od spodního okraje dveří.

Síťovina se uchytává do rámu sítě pomocí napínací gumy. Je vyrobená ze skelného vlákna a impregnovaná syntetickým materiálem, takže odolává povětrnostním podmínkám.

Standardní síťovina je vyrobená ze skelného vlákna, kterého povrch je upravený odolným PVC materiálem. UV-stabilní plastová úprava zaručuje barevnou stálost a atraktivní vzhled. Síťovina je těžce hořlavá a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Velikost oka je 1,65 x 1,5 mm při tloušťce vlákna 0,28 mm (± 0,05 mm). Propustnost světla je cca 68%.

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu
Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu
Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu


Síťovina Termoscreen je síťovina proti hmyzu, která navíc výrazně snižuje nepříznivé účinky slunečního záření, t.j. přehřívání místnosti a působení UV - záření. Velikost oka je 1,3 x 1,2 mm (podle druhu) při tloušťce vlákna 0,28 mm. Propustnost světla je cca 50%.

Pet - screen je zesílená protihmyzová síťovina se zvýšenou odolností proti poškození domácími zvířaty. Velikost oka je 1,8 x 1,0 mm při tloušťce vlákna 0,8 mm. Propustnost světla je cca 45%. Využívá se zejména ve spodní části dveřní sítě. Odolnost se však nevztahuje na protlačení síťoviny způsobené váhou zvířete.

Hliníková síťovina se používá zejména tam, kde by mohlo dojít k poškození standardní síťoviny hlodavci nebo jinými zvířaty. Je však náchylná na deformaci. Velikost oka je 1,25 x 1,65 mm při tloušťce vlákna 0,28 mm (± 0,05 mm). Síťovinu není možné použít pro nadrozměrné sítě. Max. plocha s použitím hliníkové síťoviny je 0,8 m2.

Použití a údržba sítě proti hmyzu

Posuvné dveřní sítě proti hmyzu Luxaflex se posouvají směrem doprava nebo doleva uchopením za středovou příčku nebo pomocí vnitřního nebo venkovního madla.

Dveřní posuvné sítě proti hmyzu nevyžadují zvláštní údržbu. Ze spodní vodící kolejnice je potřebné pravidelně odstraňovat nečistoty. Síťovina je náchylná na mechanické poškození a poškození ostrými předměty, proto se sítí manipulujte opatrně. Při čištění stačí síťovinu vysát nebo utřít vlhkým hadříkem. Rám sítě proti hmyzu je možné umýt hadříkem namočeným do vody s přídavkem saponátu.Síť proti hmyzu Luxaflex pantové

Parametry sítě proti hmyzu

Dveřní posuvná síť proti hmyzu
Šířka max. 500 cm
Výška min. 60cm
max. 240 cm

mapa stránky