Dveřní síť proti hmyzu

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu

Plisované sítě na dveře představují revoluční pokrok v boji proti létajícímu hmyzu a nahradily problémové navíjecí sítě proti hmyzu na dveře. Plisse síť Nobarrier se vyrábí na základě licence a japonského patentu. Je určená především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů nebo chat.

Největší výhodou sítě proti hmyzu Nobarrier je možnost vzájemného spojení jednotlivých segmentů při řešení širokých fasádních otvorů.

Využití sítě proti hmyzu.Využití sítě proti hmyzu.

Síťovina (pliss) ve velké míře zachytává ve svých záhybech nečistoty venkovního prostředí – alergény (prach, pyl) a pomáhá tak zlepšovat životní prostředí alergiků. Výhody sítě proti hmyzu Nobarrier ocení zejména zdravotně postihnutí občané, kteří se pohybují na invalidním vozíku a rodiny, pro které je domácí pohoda na prvním místě.

Síť proti hmyzu na dveře je možné kdykoliv velice jednoduše demontovat a znovu namontovat bez použití nářadí, co je výhoda zejména v zimním období nebo při přechodném pobytu například na chatě.

Vlasnosti sítě proti hmyzu

Síť proti hmyzu se skládá z horního vodícího profilu a posuvných segment s integrovanou plisovanou síťovinou. Síť proti hmyzu je možné objednat v různých variantech. V jedné síti proti hmyzu mohou být maximálně čtyři segmenty, přičemž každý může být široký maximálně 1400mm. V základním provedení je síťový segment připevněný pomocí nosiče – klipu na jedné straně. V případě sítě proti hmyzu s vícerými segmenty mohou být tyto sítě navzájem fixně spojené.

Všechny profily sítě proti hmyzu jsou z extrudovaného hliníku. Horní vodící profil má tloušťku 1,0 mm, svislý dorazový U-profil se zabudovanou magnetickou páskou má tloušťku 1,5 mm. Oba profily jsou charakteristické vysokou pevností. Povrchová úprava profilu je buď elox, vypalovaná práškovaná barva nebo v případě imitace dřeva laminace Renolitem. Plisovaná síťovina je vyrobená z PVC vlákna stabilního vůči UV záření. V nabídce je barvě šedá nebo černá. Síťovina je propletena kevlarovými vlákny, které vynikaíú vysokou pevností. Největší výhodou sítě proti hmyzu Nobarrier je možnost vzájemného spojení jednotlivých segmentov při řešení širokých fasádních otvorů.

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu
Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu


Plisovaná síť proti hmyzu Nobarrier je vyjímečná, protože umožňuje bezbariérový přechod přes síť. Na spodní straně sítě proti hmyzu se nachází pouze jemná vodící plastová páska o rozměru 20,7 x 2,7 mm. Řetězový mechanismus sítě proti hmyzu zabezpečuje hladkou manipulaci bez nutnosti použití navíjecích strun. Manipulace se sítí je tak bezpečná, jednoduchá a lehce zvládnutelná i pro děti.

Při montáži je síť proti hmyzu uchycená na klipy, které umožňují síť kdykoliv velice jednoduše bez použití montážního nářadí demontovat nebo znovu namontovat. To je výhoda zejména v zimním období nebo v případě dočasného použití, například na chatě. Způsob uchycení sítě proti hmyzu umožňuje síť kdykoliv demontovat.

Plisse síť proti hmyzu Nobarrier je určená především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů. Ve spojení s pomocnými L-profiy (40 x 20 mm, 60 x 20 mm, 70 x 30 mm), které umožňují síť namontovat i na nerovný podklad je možné síť namontovat i čelně na rám dveří.

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzuPosuvná dveřní síť proti hmyzu Luxaflex

Parametry sítě proti hmyzu

1 křídlo proti hmyzu
Šířka min. 40 cm
max. 140 (180) cm
Výška max. 295 cm

2 křídla sítě proti hmyzu
Šířka min. 80 cm
max. 280 (360) cm
Výška max. 295 cm

3 křídla sítě proti hmyzu
Šířka min. 120 cm
max. 420 (540) cm
Výška max. 295 cm

4 křídla sítě proti hmyzu
Šířka min. 160 cm
max. 560 (720) cm
Výška max. 295 cm

mapa stránky