Síť proti hmyzu PDS 17

Plisované sítě proti hmyzu ve všeobecnosti představují revoluční pokrok v boji proti létajícímu hmyzu. Nová plisovaná síť proti hmyzu PDS 17 je vyjímečná svým minimalistickým provedením rámu a umožňuje řešit ochranu proti hmyzu v místech mezi oknem a namontovanou žaluzií nebo roletou, kde není možné použít navíjecí nebo plisované sítě se širším profilem. Často se totiž stává, že venkovní roleta nebo žaluzie je namontovaná tak těsně k dvěřím oknu, že zákazník má problém dodatečně řešit sít proti hmyzu.

Tato dveřní síť proti hmyzu je určená především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů. Její výhodou je, podobně jako při plisované síti proti hmyzu Nobarrier, nízká přechodová páska mezi interiérem a exteriérem. Další výhodou je dostatečně hluboký ovládací posuvný profil, který umožňuje pohodlné otevírání a zavírání sítě proti hmyzu bez montáže jakéhokoliv madla.

Maxilální rozměry této sítě naleznete v postranním panelu.


Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu
Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu


Jednoduchý mechanismus zabezpečuje hladkou manipulaci při ovládání bez použití navíjecích součástí. Plisované sítě na dveře jsou určené na ochranu před létajícím hmyzem. Síťovina (pliss) černé barvy je propletena kevlarovými vlákny, které vynikají vysokou pevností. Ve velké míře zachytává ve svých záhybech nečistoty venkovního prostředí - alergeny (prach, pyl) a pomáhá tak zlepšovat životní prostředí alergiků.

V standardní nabídce se v současnosti nachází pouze černá síťovina, která nabízí velice dobrou průhlednost. Svým vzhledem síť nepůsobí rušivě při pohledu z interiéru ani z exteriéru. Je ideální pro použití v rodinných domech, bytech ale i v administrativních a rekreačních objektech.

10 důvodů proč si koupit plisovanou síť PDS 17

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu

1.Získáte originálního a vysoce funkčního pomocníka, který Vás zbaví dotěrného létajícího hmyzu.

2. Široký výběr standardních barev a možnost barevných provedení RAL a RENOLIT umožní barevný soulad sítě proti hmyzu s rámem Vašich oken.

3. Designové a současně účelné provedení ovládacího posuvného profilu nevyžaduje dokoupení ovládacího madla.

4. Plisovanou síť proti hmyzu PDS 17 Vám vyrobíme na míru až do šířky 2000 mm z jednoho kusu.

5. Kvalitní povrchová úprava sítě proti hmyzu odolává povětrnostním podmínkám a UV záření.

6. Síť proti hmyzu umožňuje bezbariérový přechod mezi exteriérem a interiérem a je výhodná zejména pro bezprahové vedení dveří.

7. Vysoká kvalita zpracování stejně jako i čistá línie produktu prozrazuje, že jde o moderní prvek ochrany proti létajícímu hmyzu.

8. Černá plisovaná síťovina poskytuje výbornou viditelnost a je možné ji barevně sladit s ostatními druhy sítí na okna a dveře.

9. Široký výběr pomocných profilů umožňuje montáž dveřních sítí proti hmyzu PDS nejen na rám ale i do ostění a taktéž namontovat na dveře s klikou.

10. Sítě proti hmyzu PDS 17 je možné vyrobit i v okenním provedení jako POS 17, čímž získáte designový soulad sítí na Vašich oknech a dveřích.

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu
Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu

Vlasnosti sítě proti hmyzu

Síť se skládá z obvodového profilu a posuvné sítě. Vodící rám je po celém obvodu široký 17 mm a v spodní části sítě je pouze 5 mm vysoká a 15 mm široká přechodová páska. Všechny profily sítě jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku. Povrchová úprava profilu je buď elox nebo vypalovaná práškovaná barva. Plisovaná síťovina s velikostí záhybu 17 mm je vyrobená z PVC vlákna stabilního vůči UV záření. V nabídce je v barvě černá. Síť je vedena systémem pevně napnutých kevlarových šňůr. Napínání kevlarových šňůr zabezpečují pružiny zabudované ve vodících lištách. Přesným nastavením vodících šňůr zůstává posuvný profil v libovolné poloze . Síťovina je propletena kevlarovými vlákny, které vynikají vysokou pevností. Plisovaná dveřní síť je určená především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů. V spojení s pomocnými L-profily, které umožňují síť namontovat i na nerovný podklad je možné síť namontovat i čelně na dveřní rám.Síť proti hmyzu PDS 28

Parametry sítě proti hmyzu

Rozměry sítě proti hmyzu
Šířka min. 10 cm
max. 200 cm
Výška min. 10cm
max. 260 cm
Plocha max. 5,2 m2

mapa stránky