Síť proti hmyzu POS

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu

Hledáte síťku proti hmyzu do střešního okna, která Vám zůstane v požadované poloze? Od října 2007 se v nabídce nachází i exkluzivní plisované protihmyzové sítě na okna s označením POS. Plisované sítě proti hmyzu představují revoluční pokrok v boji proti létajícímu hmyzu a nahradili problémové dveřní navíjecí sítě. Plisovaná okenní síť je určená pro montáž na rám nebo do ostění oken. Její výhodou je, že zůstane a setrvá v jakékoliv poloze. Umožní tedy bez problémů pověsit prádlo nebo pozalévat květiny.

Jednoduchý mechanismus sítě proti hmyzu zabezpečuje hladkou manipulaci při ovládání a bez použití navíjecích součástí. Plisované okenní sítě jsou určeny na ochranu proti létajícímu hmyzu. Síťovina (pliss) je propletená kevlarovými vlákny, které vynikají vysokou pevností. Ve velké míře zachytává ve svých záhybech nečistoty venkovního prostředí - alergeny (prach, pyl) a pomáhá tak zlepšovat životní prostředí alergiků.

V standardní nabídce sítí proti hmyzu se nachází černá a šedá síťovina. Černá plisovaná síťovina nabízí velice dobrou průhlednost. Svým vzhledem okenní síť nepůsobí rušivě při pohledu z interiéru ani z exteriéru. Je ideální při použití na oknech rodinných domů a bytů.

Technické údaje o siti proti hmyzu

Síť proti hmyzu se skládá z vodícího rámu a posuvné sítě. Všechny profily sítě proti hmyzu jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku. Povrchová úprava profilu je buď elox nebo vypalovaná práškovaná barva. Plisovaná síťovina s velikostí záhybu 22 mm je vyrobená z PVC vlákna stabilního vůči UV záření. V nabídce je v barvě šedá nebo černá. Síť proti hmyzu je vedená systémem pevně napnutých kevlarových šňůr. Napínání kevlarových šňůr zabezpečují pružiny zabudované ve vodících lištách. Přesným nastavením vodících šňůr zůstává posuvný profil v libovolné poloze. Síťovina je propletena kevlarovými vlákny, které vynikají vysokou pevností. Plisovaná okenní síť je určená především pro montáž do ostění nebo na rám oken. Pomocné L-profily 40 x 20 mm umožňují síť namontovat i na nerovný podklad. Pro lepší doléhání sítě doporučujeme použít pomocné okapníky o rozměru 30 x 19 mm nebo 56 x 22 mm. Upozornění: L-profil není originálním komponentem našeho dodavatele komponentů. Proto barevné provedení L-profilů nemusí být shodné s barvou profilů sítě.

Síť proti hmyzu do okenSíť proti hmyzu do oken
Síť proti hmyzu.Síť proti hmyzu.
Síť proti hmyzu.Síť proti hmyzu.
Síť proti hmyzu.Síť proti hmyzu.Síť proti hmyzu Ideal

Parametry sítě proti hmyzu

Rozměry sítě proti hmyzu
Šířka min. 6 cm
max. 220 cm
Výška min. 6 cm
max. 240 cm
Plocha max. 3 m2

Z našich Realizací

Řetízkové rolety v kuchyni

Potenciál řetízkových látkových rolet je v jejich univerzálnosti.

mapa stránky