Okenní sít proti hmyzu PS AL

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu

Naše společnost má v nabídce kompletní řadu profilů, které umožňují vyřešit ochranu proti hmyzu téměř na každé okno a to bez nutnosti vrtání do rámu okna. Síť z masivního hliníkového profilu PS AL byla vyvinutá speciálně pro hliníková okna s izolačním sklem. V případě hliníkových oken křídlo při zavření 100 % lícuje s rámem okna a jiné typy sítí není možné pro tento typ oken použít. Síť je vhodná pro kolmé a mírně skosené rámy hliníkových oken.

V případě, že máte hliníkové okna, doporučujeme Vám jednoznačně sítě typu PS AL v barevném provedení rámu podle Vašeho přání, které je možné vyrobit i v atypickém provedení. Také si můžete vybrat síťovinu ze dvou barevných provedení – šedá nebo černá.

Parametry sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu PS AL se do okna upevňují bez nutnosti vrtání do rámu okna, pomocí třech párů nerezových závěsů. Horní pár závěsů je upevněný na posuvných odpružených mechanismech, které zabezpečují trvalé uchycení v rámu okna a zaručují jednoduchou montáž. Ve středu sítě proti hmyzu se nachází dva otočné závěsy, které dotlačí síť proti hmyzu k rámu okna a tím ještě zvyšují stabilitu sítě. Sítě proti hmyzu PS AL mají v místě styku s rámem okna osazené kartáčové těsnění, které zabraňuje poškození okna a současně umožňuje použití sítě u všech běžných typů hliníkových oken s rozdílnou tloušťkou rámu. Rám sítě proti hmyzu je vyrobený z masivního extrudovaného hliníkového profilu s vysokou tvarovou stálostí. Profily jsou řezané pod úhlem 45°. Rohy sítě proti hmyzu jsou spojené hliníkovým rohovníkem, který zabezpečuje dostatečnou pevnost sítě i při větších rozměrech. Pokud si nevyberete z naší nabídky standardních barev profilů, je možné rám okenní sítě barevně upravit podle vzorkovníku RAL.

Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu
Síť proti hmyzuSíť proti hmyzu


Standardní síťovina je vyrobená ze skelného vlákna, které je povrchově upravené odolným PVC materiálem. UV – stabilní plastová úprava zaručuje barevnou stálost a atraktivní vzhled síťoviny. Síťovina je těžce hořlavá a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Velikost oka je 1,65 x 1,5 mm při tloušťce vlákna 0,28 mm ( -0,05 mm). Propustnost světla je cca 68 %.

Používání sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu PS AL nevyžadují zvláštní údržbu. Standardní síťovina je náchylná na mechanické poškození, se sítí proto manipulujte opatrně. Síť není potřebné demontovat během zimního období. Pokud se však rozhodnete síť proti hmyzu na zimu sundat, skladujte ji nezatíženou na rovném a suchém místě. Síťovinu je možné povysávat nebo utřít vlhkým hadříkem, rám sítě proti hmyzu je možné umýt hadříkem namočeným do vody s přídavkem saponátu.Síť proti hmyzu POS

Parametry sítě proti hmyzu

Rozměry sítě proti hmyzu
Šířka min. 20 cm
max. 220 cm
Výška min. 20cm
max. 220 cm
Plocha max. 3,96 m2

mapa stránky