Sít proti hmyzu Supernova

Společnost Adrens - Praha má v nabídce kompletní řadu profilů, které umožňují vyřešit ochranu proti hmyzu téměř na všechny typy oken a to bez nutnosti vrtání do rámu okna. Síť proti hmyzu z profilu Supernova se používá zejména na moderní plastové a dřevěné okna s izolačním dvojsklem. Je použitelná pro kolmé až středně skosené rámy oken a okna atypických tvarů – oblé, šikmé. Příruba profilu dokonale splývá s rámem okna.

Rám sítě proti hmyzu je vyrobený z extrudovaného hliníkového profilu s vysokou tvarovou stálostí. Rohy jsou spojené vnitřními hliníkovými nebo plastovými rohovníky. Profily jsou řezané pod úhlem 45°. Umožňují však výrobu atypických sítí proti hmyzu na kulaté a trojúhelníkové okna.

Vyberte si ze široké nabídky barevných profilů včetně dřevoimitací. V případě přání zákazníka je možné okenní síť barevně upravit podle vzorkovníku RAL.

Parametry sítě proti hmyzu

Rám sítě proti hmyzu je vyrobený z extrudovaného hliníku s vysokou tvarovou stálostí. Příruba sítě proti hmyzu Supernova má lem 7 a 12 mm. Je vhodná pro montáž z místnosti a při montáži sítě proti hmyzu z profilu Supernova není potřebné vrtat do rámu okna. Síť se standardně uchytává k rámu okna pomocí otočných excentrů, díky kterým je možné síť kdykoliv bez použití nářadí demontovat. Rohy sítí proti hmyzu jsou spojené vnitřními hliníkovými nebo plastovými rohovníky. Výhodou hliníkových rohovníků je maximální stabilita tvaru rámu sítě proti hmyzu. Rohy sítí jsou řezané pod úhlem 45°. Kromě standardních barev profilů a profilů s dřevoimitací je možné profily barevně upravit v barvě podle vzorkovníku RAL.

Máme v nabídce několik druhů síťovin.

Standardní síťovina je vyrobená z poplastovaného sklovlákna. UV-stabilní plastová úprava zaručuje barevnou stálost a atraktivní vzhled. Síťovina v barvě šedé nebo černé je těžce hořlavá a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Velikost oka je 1,65 x 1,5mm při tloušťce vlákna 0,28mm (± 0,05 mm). Propustnost světla je cca 68%. Na základě dosavadních zkušeností černá síťovina poskytuje vyšší viditelnost směrem do exteriéru.

Síťovina Termoscreen výrazně snižuje nepříznivé účinky slunečního záření, t.j. přehřívání místnosti a působení UV - záření. Velikost oka je 1,3 x 1,2 mm (podle druhu) při tloušťce vlákna 0,28mm. Propustnost světla je cca 50%.Okenní sít proti hmyzu PS AL

Parametry sítě proti hmyzu

Rozměry sítě proti hmyzu
Šířka min. 20 cm
max. 220 cm
Výška min. 20cm
max. 220 cm
Plocha max. 3,96 m2

mapa stránky