Pevné stínící plachty

<br><br>

Praktický a elegantní systém stínících plachet poskytuje účinnou ochranu před sluncem či deštěm. Pomocí propracovaného systému nosníků a kotvících lan je stínící plachta napínána do prakticky libovolného tvaru. Tvar plachty je navrhován pomocí speciálního programu, který následně vygeneruje řezy plachet. Díky tomu je možné mít naprostou kontrolu nad tvarem sluneční plachty.

<br><br>

Stínící plachty mají téměř neomezené možnosti velikosti zastíněné plochy. Lze je proto použít pro zastínění menších ploch jako jsou čekárny, terasy, dětská hřiště i pro zastínění velkých budov.

Výsledkem je velkolepá syntéza tvaru a funkce, která dává tomuto stylu architektury jedinečný charakter.

Podhledová plachtaPodhledová plachta
Zastínění terasy pomocí stínící plachty.Zastínění terasy pomocí stínící plachty.

Vzorník
Látka SOLTIS® 92

Látka SOLTIS® 92

Trjuhelníková stínící plachtaTrjuhelníková stínící plachta
Dvojitá stínící plachtaDvojitá stínící plachta
Trojitá stínící plachtaTrojitá stínící plachta- Textilie Soltis® 92 přinášejí termální a mechanické vlastnosti, které garantují efektivitu, výdrž a dobrý vzhled Vašeho zařízení.

- Textilie se fyzicky, jako tepelné štíty, podílejí na zlepšení energetické spotřeby v budově.Umístěné zvenčí pohlcují a odráží až 97% tepla ze slunečních paprsků.

- Garantují optimální viditelnost bez odlesků směrem ven.

- Odolnost a prostorová stabilita společně s exkluzivní Serge Ferrari Précontraint patentovanou technologií tvoří kompaktní a lehký produkt.

- Široká škála 50 barev zahrnuje inovativní koncovou úpravu kovu hliníkem, zlatem nebo mědí.

- Textilie jsou 100% recyklovatelné díky užití patentované technologie Texyloop® certifikace NF Toiles (francouzské norma pro zpracování látek)

- FDES (Environment and Health Data Sheet - dokumentace o nezávadnosti pro zdraví a životní prostředí) dostupná na zažádání.Z našich realizací

Římské rolety Praha 6

Římské rolety budou vždy dominatním designovým prvkem pokoje. Realizace Praha 6

Ke stažení

mapa stránky