Elektrické rolety

Integrované elektrické rolety<br><br>Integrované elektrické rolety

Značkový pohon pohání roletu spolehlivě a tiše po dlouhé roky. Ten je u elektrické rolety ovládán pomocí nástěnného spínače nebo dálkového ovladače. Roletu lze také napojit na světelný snímač. Senzor u zatemňujících rolet Vám umožní zdravý spánek v naprosté tmě a zároveň dovolí, aby Vás ráno probouzely příjemné sluneční paprsky.

Elektrické rolety vyrábíme obvykle do šířky 3m. Látky pro elektrické rolety rozdělujeme na průhledné, průsvitné, zatemňující. Látku elektrické rolety lze také potisknout libovolným tématem.

Elektrické rolety jsou stálé více oblíbené řešení zastínění oken jak v rodinných domech, tak i ve firmách.
Mnoho našich klientů potvrdí, že ovládat elektrickou roletu pomocí dálkového ovladače je s lehkou nadsázkou zážitek. Přijďte si k nám zkusit zažít krásný pocit bezdrátově ovládat elektrické rolety, resp. jakoukoliv stínící techniku.

Elektrické rolety Basic

Elektrické rolety Basic
Základní řada elektrických rolet. Ovládání velmi tichého motoru pomocí spínače nebo dálkového ovládání. Roleta může být tónovaná do libovolné barvy. Montáž do standardních 220V rozvodů.

Pokračovat
markyza-sigma

Elektrické rolety Design

Elektrické rolety Design
Jako základ rolety je použit výkonný a kvalitní motor z řady rolet Basic. Komponenty rolety jsme navrhovaly s důrazem na maximálně dokonalý design. Stylové koncovky a těžítko rolety lze navíc barevně tónovat a tím roletu dokonale sladit s prostředím.
Pokračovat
markyza-sigma

Naše realizace elektrických rolet

Mechanické rolety

mapa stránky