Novinky

Projekční plátna

5. March 2012

Mnozí z Vás jistě pamatují promítací plátna z dob, kdy se na ně promítaly předvším diapozitivy. A jelikož velký obraz pomůže divákovi prožít fascinující zážitek i dnes, projekční plátna se opět vracejí do módy. Nemalý vliv na to má také cena projektorů, která klesla na hranici 10000Kč. 

Projekční plátna

Projekční plátna.


Mnozí z Vás jistě pamatují promítací plátna z dob, kdy se na ně promítaly předvším diapozitivy. A jelikož velký obraz pomůže divákovi prožít fascinující zážitek i dnes, projekční plátna se opět vracejí  do módy. Nemalý vliv na to má také cena projektorů, která klesla na hranici 10000Kč. 

Projekční plátno je oblíbené zéjména pro svoji prakticky neomezenou velikost oproti jiným zobrazovací technoligim (LCD, Plazma), kde je limitní uhlopříčka 2 metry, přičemž cena je o několik řádů  výše než kombinace projektoru a kvaltního projekčního plátna. 

Mnoho uživatelů investuje desítky tisíc do projektoru, ale zapomínají na to, že vyběr projekčního plátna je stejně důležitý jako výběr samotného projektoru, a poté jsou zkamáni, že obraz zdaleka neodpovídá jejich přestavám. 

Promítací plátno má vliv na:
- ostrost obrazu
- barevné podání
- jas a kontrast
- míru detailů
- šířku pozorovacího úhlu


Kvaltiní promítací plátno by mělo být dokonale rovné a stabilní i při průchodu osoby kolem něj.
Naše firma skloubila dlouholeté zkušenosti s výrobou roletových mechanizmů s moderními projekčnímy látkami navrženými speciálně pro dnešní počítačové projektory včetně HD projektorů.

Projekční platno

Navíjecí projekční plátna mají vyhodu, že pokud nejsou momentálně používána, tak nezabírají žádny prostor a navíc je jejich plátno navinuto v obalu, díky kterému je chráněno před zašpiněním či
poničením.

Mechanická navíjecí projekční plátna:
+ kvaltiní mechanizmus pro lehké navíjení
+ cenově dostupná
+ možnost volby materiálu řetízku
+ stabilní
+ vysoká životnost
+ rozměr na míru

Elektrická navíjecí projekční plátna:
+ tichý provoz
+ volitelné dálkové ovládání
+ možnost napojení do centrálního řídícího systému
+ stabilní provoz
+ vysoká životnost
+ rozměr na míru

Jak už je naším zvykem, kromě samotné výroby projekčního plátna provodeme odborný návrh na jeho umístění tak, aby byl obraz co nejlepší a pohodlně viditelný ze všech cílových pozic. Případně
provedeme realizaci a konzultaci okolního stínění, které je vyžadováno pro maximální zážitek.

Kategorie Nejnovější realizace
Baldachýny

mapa stránky