Mechanické interiérové rolety

Ať už si vyberete jakoukoliv interiérovou roletu, všechny se vyznačují nadprůměrně hladkým a tichým chodem. Našimi roletami jsme si 100% jistí, proto na ně dáváme 5letou záruku. Rolety interiérové vyrábíme v šířkách od 50cm do 650cm.

Ovládání ručních interierových rolet rozdělujeme na řetízkové a ruční. U řetízkových rolet je na výběr niklový nebo plastový řetízek. Kontaktuje nás a společně vybereme nejvhodnější interiérové rolety pro Váš dům či kancelář.Mechanické rolety

Rolety Artemis

Rolety Artemis
Vstupenka do světa kvalitní stínící techniky.

Rolety Artemis nejsou ochuzeny
o kvalitní mechanický převodník, který zajišťuje lehkou a plynulou manipulaci s roletou.

Pokračovat
od 1 691 Kč
moc bez DPH

Roleta OS, OMP

Roleta OS, OMP
Roleta OS je určena pro zastínění oken o větších plochách. Zvětšená 38 mm toč zajišťuje stabilitu a komfortní ovládání i rozměrné interiérové rolety.

Pro ještě snazší navíjení opravdu velkých rozměru jsme integrovaly do rolet speciální navíjecí pružinu.
Pokračovat
od 1 936 Kč
moc bez DPH

Roleta OSS OSMP

Roleta OSS   OSMP
Atypický druh interiérové rolety. Roleta se nachází ve spodní části okna a nemá řetízek. Ovládá se tahem přímo za roletu. Speciální pružina se stará o hladké ovládání. Roletu OSS jsme vyvinuli na základě požadavků našich klientů na zastínění šikmých prosklených ploch.


Pokračovat
od 2 606 Kč
moc bez DPH

Roleta Luxaflex

Roleta Luxaflex
U rolety Luxaflex je kladen nekompromisní důraz na její design. Krásné lehké linie ji předurčují do moderních prostorů, kde bude luxusním doplňkem interiéru.
markyza-sigma

Roleta KC

Roleta KC
- Kapotovaná verze interiérové rolety MP. Kazeta chrání navinutou roletu před prachem, hmyzem nebo jiným mechanickým znečištěním či poškozením.
Pokračovat
od 2 328 Kč
moc bez DPH

Elektrické rolety

mapa stránky