Venkovní žaluzie VOKA-SKY

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie

Jelikož u pohyblivých lamel máte možnost regulovat světlo podle Vašich představ, můžete si je (není to možné v porovnání s fixními lamelami u rolet) naklápět podle toho, kolik světla chcete pustit z exteriéru do interiéru. Venkovní žaluzie Voka Vám nabízí ochranu před oslněním a zvědavými pohledy zvenku: v dnešní době je to důležitý argument, chrání Vaše soukromí a přitom neztratíte kontakt s vnějším okolním světem.

VOKA-SKY roleta Vám umožní bez problémů pracovat na počítači bez toho, abyste byli zvenku oslněni, příp. můžete nerušeně sledovat televizi. Přitom máte možnost regulovat světlo.

Světlo a slunce znamenají také harmonii světla a stínu. Pocitu spokojenosti dosáhnete tehdy, když si nastavíte lamely podle Vašich představ. Jestli perfektně sladíte roletu s barvou Vaší fasády, docílíte harmonického zbarvení také uvnitř Vašeho příbytku. Určitě si vyberete z 14 různě barevných lamel, které Vám nabízíme.

Lamely Venkovních žaluzií

Adrems Vám nabízí lamely v 6 různých geometrických variantách. Speciální geometrii mají lamely ve tvaru Z, které mají výhodu, že splňují výše uvedené argumenty produktu: výborné zavírání lamel a s tím spojené zatemnění. Také v případě, že lamely vytáhnete úplně nahoru, není vidět žádný balík lamel venkovní žaluzie. Speciální mechanika uvnitř kastlíku zabezpečí to, že nahoru vytažené lamely nebudou v kastlíku viditelné. Tuto výhodu uvítáte hlavně tehdy, když se budete chystat omítnout okno, které není možné otvírat dovnitř, jako je tomu např. u fixního zasklení.

Geometrie lamel venkovní rolety

Jak už bylo upomenuto výše, venkovní žaluzie s 50mm lamelami se liší od ostatních venkovních hliníkových žaluzií, jejichž stabilita je mnohem větší a geometrie jejich lamel je různá. Na výběr máte z těchto šířek lamel: 60, 70, 80, 90 mm.


Barvy lamel venkovni rolety

Žaluzie s 50 mm lamelami mají v nabídce 30 různých barev lamel. Lamely u venkovních žaluzií s různou geometrií jsou standardně v nabídce v 14 barvách - určitě je mezi nimi i ta Vaše!

Venkovní hliníkové žaluzie s 50mm lamelami

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie

VENKOVNÍ ŽALUZIE DIPLOMAT 50Tento model venkovní žaluzie s 50mm lamelami splňuje požadavky i náročnějších zákazníků. Tisíckrát osvědčená venkovní žaluzie DIPLOMAT 50 je vysoce kvalitní.


VENKOVNÍ ŽALUZIE AMBASSADOR 50Na zastínění větších ploch máte k dispozici robustní venkovní žaluzii. Jsou tu použity silnější komponenty. Tato předokenní žaluzie zastíní max. šířku 5 m do výšky 4 m.


VENKOVNÍ ŽALUZIE CONTINENT 50Cenově výhodná venkovní žaluzie, jejíž ovládání je jednoduché: předokenní žaluzie se spouští pomocí dvou šňůr. Naklápění lamel zase umožňuje ovládací tyčka.

Speciální možnosti venkovních žaluzií

Bezpečnost a komfort bez stisknutí tlačítka

Senzor větru a slunce stále snímá aktuální intenzitu slunečního záření a rychlost větru. Jakmile začne slunce svítit, lamely se spustí dolů a venkovní žaluzie zůstane zdvižená. Když začne foukat silný vítr, venkovní žaluzie se automaticky vytáhne nahoru do balíku a lamely tak zůstanou chráněny.

Daylight-funkce

Funkce daylight Vám zabezpečí bezproblémovou práci např. s PC, případně nerušené sledování televize. Ve spodní části venkovní žaluzie mohou být lamely natočeny tak, že Vám nabízí ochranu před světlem a oslněním, přičemž horní část venkovní žaluzie zůstane natočena tak, že Vám naopak poskytne dostatek světla.

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie

Souběžný krycí plech

Z jednoho kusu vyrobený krycí plech, který současně zakryje víc vedle sebe jdoucích venkovních žaluzií, je opticky dekorativní a sjednoceně působící doplněk.Venkovní Žaluzie C50 a C80

mapa stránky