Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie

Světelná a tepelná pohoda

Venkovní žaluzie zastaví většinu slunečních paprsků prochazejících dovnitř místnosti. Venkovní roleta tak účinně chrání místnost před přehřátím a vybavení interiéru před blednutím a zároven vytváří komfortní světlné podmínky. Libovlné nastavování úhlu lamel umožňuje zvolit vhodnou úroveň zastínění místnosti.


Komfort ovládání

Všechny venkovní žaluzie jsou poháněny motorem a ovládány nástěným nebo bezdrátovým ovladačem. Normovaný vysílač umožnuje venkoní žaluzii napojit na Váš stavájící systém ovládání např. rolet či garážových vrat.


Trvanlivost

Venkovní žaluzie se skládají z plochých pohyblivých lamel z pásky hliníku o tloušťce 0,42mm. Vypalovaný lak zaručuje odolnost venkovních žaluzií jak proti povětrnostvím vlivům, tak mechnickému vlivu při pohybu lamel.
Díky pevné konstrukci, vodícímimi lištamamy, krycími panely jsou venkovní žaluzie stabilní a odolné.

Estetika a funkčnost venkovních žaluzií

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie

Venkovní žaluzie mění či doplňují vzhled fasády a davají ji zajímavý a moderní tvář. Klient může vybírat ze dvou typů tvarů lamel. C-lamely se šiřkou 80mm, nebo lamely ve tvaru písmene Z se šiřkou cca. 90mm. Všechny předokenní žaluzie se vyznačují rychlou montáží, lehkou, pevnou konstrukcí a atraktivním vzhledem.
Široká škála krycích panelů nabízí zajímavé tvary. K dispozici je široká paleta barev zajišťuje krásný estetický vzhled.

Bezpečí při zvolení venkovních žaluzií

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie

Venkovní žaluzie s lamelamy v zavřeném stavu dokonale zabrání nechtěným pohledům zvěnčí a pomahájí vytvářet příjemnou atmosféru. Plynulám natáčením žaluziových lamel dosáhnete výhledu zevnitř ven, zatímco vaše soukromý zůstnene díky venkovním žaluziím ochráněno.

Typy venkovních žaluzií

Venkovní Žaluzie C50 a C50

Venkovní Žaluzie C50 a C50
Každá lamela je formována do oblouku, čímž je zajištěna větší tuhost.

Venkovní Žaluzie Z90

Venkovní Žaluzie Z90
Tyto předokenní žaluzie mají schopnost uplného uzavření, kterého nedokáží dosáhnout klasické venkovní žaluzie.

Venkovní žaluzie VOKA

Venkovní žaluzie VOKA
Chrání Vaše soukromí a přitom neztratíte kontakt s vnějším okolním světem.Ovládání venkovních žaluzií

mapa stránky