Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie

Světelná a tepelná pohoda

Venkovní žaluzie zastaví většinu slunečních paprsků prochazejících dovnitř místnosti. Venkovní roleta tak účinně chrání místnost před přehřátím a vybavení interiéru před blednutím a zároven vytváří komfortní světlné podmínky. Libovlné nastavování úhlu lamel umožňuje zvolit vhodnou úroveň zastínění místnosti.


Komfort ovládání

Všechny venkovní žaluzie jsou poháněny motorem a ovládány nástěným nebo bezdrátovým ovladačem. Normovaný vysílač umožnuje venkoní žaluzii napojit na Váš stavájící systém ovládání např. rolet či garážových vrat.


Trvanlivost

Venkovní žaluzie se skládají z plochých pohyblivých lamel z pásky hliníku o tloušťce 0,42mm. Vypalovaný lak zaručuje odolnost venkovních žaluzií jak proti povětrnostvím vlivům, tak mechnickému vlivu při pohybu lamel.
Díky pevné konstrukci, vodícímimi lištamamy, krycími panely jsou venkovní žaluzie stabilní a odolné.

Estetika a funkčnost venkovních žaluzií

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie

Venkovní žaluzie mění či doplňují vzhled fasády a davají ji zajímavý a moderní tvář. Klient může vybírat ze dvou typů tvarů lamel. C-lamely se šiřkou 80mm, nebo lamely ve tvaru písmene Z se šiřkou cca. 90mm. Všechny předokenní žaluzie se vyznačují rychlou montáží, lehkou, pevnou konstrukcí a atraktivním vzhledem.
Široká škála krycích panelů nabízí zajímavé tvary. K dispozici je široká paleta barev zajišťuje krásný estetický vzhled.

Bezpečí při zvolení venkovních žaluzií

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie

Venkovní žaluzie s lamelamy v zavřeném stavu dokonale zabrání nechtěným pohledům zvěnčí a pomahájí vytvářet příjemnou atmosféru. Plynulám natáčením žaluziových lamel dosáhnete výhledu zevnitř ven, zatímco vaše soukromý zůstnene díky venkovním žaluziím ochráněno.

Typy venkovních žaluzií

Venkovní Žaluzie C50 a C50

Venkovní Žaluzie C50 a C50
Každá lamela je formována do oblouku, čímž je zajištěna větší tuhost.
Pokračovat
markyza-sigma

Venkovní Žaluzie Z90

Venkovní Žaluzie Z90
Tyto předokenní žaluzie mají schopnost uplného uzavření, kterého nedokáží dosáhnout klasické venkovní žaluzie.
Pokračovat
markyza-sigma

Venkovní žaluzie VOKA

Venkovní žaluzie VOKA
Chrání Vaše soukromí a přitom neztratíte kontakt s vnějším okolním světem.
Pokračovat
markyza-sigmaHliníkové předokenní rolety

mapa stránky