Interiérové zastínění zimních zahrady

Pro zastínění zimní zahrady můžeme zvolit i zastínění z interiéru.

Stínicí zařízení LEHA nabízejí optimální řešení co do tvaru a funkce, od standardního formátu až po individuální zakázkovou výrobu.

- Možný formátr až 800 x 800 cm vcelku (spojeně)
- Zařízení na samospád od sklonu 10 stupňů
- Zařízení s protitahem pro vodorovné a šikmé varianty nebo atypické tvary
- Ovládání ovládací tyčí, klikou nebo elektrickým pohonem

Baldachýny

Baldachýny jsou vhodné hlavně pro schopnost zastínit i atypické tvary místností či zimních zahrad. Je možné je použít pro horizontální i vertikální zastínění.

Na naší vzorkovně v Praze je možné si vybrat z nespočetného množství látek a vzorů. Výkonný a kvalitní motor zajišťující bezproblémový chod je ovládán spínačem nebo dálkovým ovladačem.

Více informací naleznete v sekci Baldachýny.

Plisé žaluzie

Pomocí plisé žaluzií můžete perfektně zastínit svoji zimní zahradu. Plisé žaluzie, jsou pro zimní zahradu díky své variabilitě ideální. A to zejména v motorizované verzi.

Výhodou plisé žaluzie je možnost kombinace dvou látek na jedné konstrukci. Jednu plisé žaluzii můžete používat přes den a druhou, která propouští méně světla, v noci.

Více informací naleznete v sekci Plisé žaluzie

Žaluzie

Další možností jak zastínit zimní zahradu nebo ateliér jsou klasické hliníkové žaluzie. Doporučujeme s nimi zastiňovat pouze vertikální plochy.

Pro horizontální plochy se více hodí lamelový systém aneb slunolam SunBreaker, který je ale instalován z exteriéru.Nejčastější dotazy o zastínění zimní zahrady

Víte že...

Všechny exteriérové systémy jsou motorizované a můžete je ovládat spínačem či dálkovým ovladačem.

Ukázka z realizací adrems

Luxusní římské rolety

Baldachýn v materiálu Helioscreen na střešním okně.
Realizace Praha 1

mapa stránky