Stínění zimních zahrad

Zimní zahrady mohou být nejoblíbenější částí Vašeho bytu či domu. Dopadající přirozené světlo dělá člověku příjemně nejen na duši. Avšak na jaře či v létě je tohoto světla přespříliš a příjemná zimní zahrada nebo prosklený ateliér se proměňují v nepříjemné skleníky.

Řešením jsou externí sluneční clony, které zabrání průniku světla nebo ho rozmělní ještě před průchodem sklem. Kromě samotného stínícího efektu Vám clony ušetří výrazné náklady za klimatizaci. V noci naopak pomáhá naše stínění zimních zahrad udržet Vaše soukromí.

Všechny exteriérové systémy jsou motorizované a můžete je ovládat spínačem či dálkovým ovladačem. Venkovní stínění je vystavováno odlišným rozmarům počasí, proto používáme zásadně komponenty nejvyšší kvality, které Vám budou dlouho a bezproblémově sloužit.

Navrhneme, vyrobíme a namontuje Vám řešení na mírů tak, aby jste Vaši oblíbenou zimní zahradu, ateliér nebo skleník využívaly ještě více a s větší radostí.

Interiérové stínění zimních zahrad

Další možností je zastínit ateliér nebo zimní zahradu pomocí vnitřního stínění. Jsou pro to vhodné zejména plisé žaluzie (někdy se uvádí jako plissé žaluzie) či baldachýny. Je třeba počítat, že air cooling efekt nebude tak výrazný jako u venkovních markýz nebo jiných clon.

K dosažení nejlepšího efektu pro zastínění zimních zahrad se používají kombinace různých typů stínění.

Typy zastínění zimních zahrad

W6

W6
Elegantní design tvořený tenkým profilem
Pokračovat
markyza-sigma

Xline

Xline
Perfektní volba pro zastínění Vaší zimní zahrady.
Pokračovat
markyza-sigma

TopScreen

TopScreen
ZIP systém pro horizontální a šikmé zastínění skleněných ploch
Pokračovat
markyza-sigma

B127

B127
Univerzální a flexibilní stínění pro zimní zahrady
Pokračovat
markyza-sigma

B126

B126
Kvalitní zastínění Vaší zimní zahrady či jiné skleněné plochy
Pokračovat
markyza-sigma

D2

D2
Stínění pro trojúhelníková nebo lichoběžníková okna
Pokračovat
markyza-sigma

ARC 3000

ARC 3000
Systém ARC3000 je určen pro kombinované šikmé a svislé stínění zimní zahrady, prosklených staveb apod. Esteticky provedený kastlík je v zataženém stavu uzavřen.
Pokračovat
markyza-sigmaInteriérové zastínění zimních zahrady

mapa stránky