Proč zvolit naše japonské posuvné stěny?

Zaručíme Vám maximální flexibilitu pro poskytování řešení zakázek na míru. Máme bohaté zkušenosti a široký výběr více než 15 000 různých materiálů pro skladbu japonské posuvné stěny.

Výrobci našich textilií pro aktuálně reagují na rostoucí nároky klientů. Mimo jiné zdokonalují materiály pro japonské posuvné stěny
neutralizující zápach, vyvíjejí antibakteriální látky a každoročně doplňují již tak širokou nabídku nehořlavých materiálů pro japonské posuvné stěny.

Díky špičkové kvalitě veškerých komponentů dovážených především z Holandska a Německa nabízíme na japonské posuvné stěny tříletou záruku. Jednotlivé panelové posuvné pásy se pohybují na válcových ložiscích. Tím je umožněn hladký a bezporuchový chod japonské posuvné stěny.

japonské posuvné stěny vyrábíme přímo na míru. Držíme skladem veškeré profily a jsme schopni na poptávku pružně reagovat.

Příjemnou výhodou je možnost vyrobit do interiéru japonské posuvné stěny i rolety ze stejného materiálu. Např. na velkém pásovém okně v obývacím pokoji zvolíme japonské posuvné stěny a na menších oknech navazující kuchyňské či jídelní části lze použít roletu. Stínící clony poté působí jednotným dojmem.

Díky možnosti kombinovat a měnit jednotlivé japonské panely můžeme vytvořit ideální prostředí pro každé roční období.

Japonské stěny jaroJaponské stěny jaro
Japonské stěny létoJaponské stěny léto
Japonské stěny podzimJaponské stěny podzim
Japonské stěny zimaJaponské stěny zimaJaponské panely - materiály

mapa stránky