Jak vybrat materiál

Luxusní látka pro japonské posuvné stěnyLuxusní látka pro japonské posuvné stěny

Pro výběr materiálu si položte otázku z jakého důvodu dané stínění v interiéru vyžadujete. Pokud chceme řešit protisluneční ochranu, použijeme technické tkaniny jako je helioscreen, soltis, mermeth,apod., každý z těchto materiálů má definované vlastnosti pro reflexi a absorpci slunečního záření. Tyto vlastnosti jsou závislé na odstínu, struktuře a typu materiálu.

Průhlednost screenů je definována tzv. OF (opening factor), který je udáván v procentech míry průhledu. Námi nejčastěji používaný screen je s 3% OF.

Pokud chceme řešit zatemnění, vybíráme z kolekce zatemňujících roletových látek (blacoutů). Lepší výsledek Vám ale poskytne v tomto případě použití rolet.

průhledné japonské stěnyprůhledné japonské stěny
průsvitné japonské stěnyprůsvitné japonské stěny
zatemňující japonské stěnyzatemňující japonské stěny


Na návrh a kombinaci materiálů jsme schopni pro Vás vytvořit odborný návrh a vizualizaci japonské posuvné stěny a tím Vám poskytnout naše dlouholeté zkušenosti.

Průsvitné japonské stěny

Průsvitné japonské stěny
Tyto látky pro japonské posuvné stěny jsou neprůhledné, ale přesto průsvitné. Tím zajistí dostatek denního světla v místnosti a zároveň si zachováte soukromí.
Pokračovat
markyza-sigma

Japonské stěny ze zatemňujících látek

Japonské stěny ze zatemňujících látek
Blackoutové neboli zatemňující látky pro japonské posuvné stěny zabrání průniku veškerého světla. Tato látka díky svému složení zpomaluje hoření. Navíc je tento materiál ideální i pro použití ve vlhkých místnostech.
Pokračovat
markyza-sigma

Průhledné japonské stěny

Průhledné japonské stěny
Pokud použijeme průhledný materiál na japonské posuvné stěny, denní světlo se v místnosti velice příjemně rozptýlí. Volit můžete i z velmi oblíbeného materiálu screen.
Pokračovat
markyza-sigma

Dekorativní a vzorované látky

Dekorativní a vzorované látky
Pro nejnáročnější klienty vyhledáváme nejkvalitnější dekorativní látky na japonské posuvné stěny od světové špičky v tomto boru - firmy Luxaflex®.
Pokračovat
markyza-sigma

Inteligentní textílie

Inteligentní textílie
Mezi inteligentní textilie se řadí například Trevira CS, látky zpomalující hoření
Pokračovat
markyza-sigmaJaponské panely - novinky

Co je dobré vědět

• Montáž: stěna nebo strop
• Záruka 5 let
• Výroba s milimetrovou přesností
• Panely s možností barevné úpravy
• Nekonečné možnosti kombinací

Luxaflex Japan Design

• Ideální prvek na rozdělení prostoru
• Ochranná laminace na obou stranách
• Trendy. Exkluzivní. Bezúdržbové.

Víte že...

Cílem každé úpravy osvětlení musí být snaha zabránit zrakové únavě, zvýšit pracovní pohodu, a tím ovlivnit pracovní produktivitu.

Víte že...

Okna v obytných místnostech zajišťují vizuální spojení interiéru s exteriérem. Volný výhled z okna je důležitý pro dobrý stav mysli a je také nezbytný pro relaxaci zraku přerušením akomodačního úsilí pohledem do dálky.
Proto mají být okna obytných místností opatřena průhledným nezkreslujícím materiálem.

mapa stránky