Roletové zastínění pergol

Největší výhoda zastřešení pergoly pomocí rolety se skýtá v možnosti úplného vytažení roletoviny. Zastínění lze montovat jak na dřevěné, tak i na hliníkové konstrukce pergol.

Na zastínění pergoly používáme látku Soltis SunSquare 86/92, která je odolná vůči dešti, krupobití a mrazu. Má speciální hladký povrch, který omezuje usazování nečistot. Látky Soltis 86/92 jsou navrženy tak, aby neztrácely tvar ani po dlouhodobém používaní. Jejich rezistence je od -30 do 70 stupňů Celsia.

Díky využití vysoce kvalitních polymerů při výrobě jsou stálobarevné a budou Vašá pergolu stínit po dlouhé roky..

Zastínění pergoly Millenium

Zastínění pergoly Millenium
Celohliníková uzavřená konstrukce rámu zaručuje dlouhou životnost a elegantní design pergolového zastřešení. Napětí a pohyb látky je zajištěn pomocí motorizovaného systému a propracovaného systému pružiny a kladek, který zajišťuje, aby látka byla pergoly vždy dokonale napnutá.


markyza-sigma

Zastínění pergoly Otranto

Zastínění pergoly Otranto
Systém pro zastínění pergoly s dvojitým funkčním motorem a regulátorem pro konstantní napětí tkaniny. Konstrukce vychází z osvědčeného modelu Millenium, čímž je zaručena kvalita zpracování. Model je k dispozici pouze s filtrem tkaniny. Látka je při navinutí skryta v ochranném boxu. I zastřešení pergoly může být funkční a zároveň vzhledově atraktivní.
markyza-sigma

Zastínění pergoly Tenda Roll

Zastínění pergoly Tenda Roll
Základní model pro zastřešení pergoly využívající roletového mechanismu. Tenda Roll pracuje na bázi horizontální navíjecí rolety. Doporučujeme variantu s ochranným boxem, který chrání roletovinu. V naší nabídce je ruční i motorové ovládání. Tento model zastřešení pergoly je zajímavý hlavně pro svoji příznivou cenu.

markyza-sigmaBaldachýnové zastínění pergol

mapa stránky