Zastínění pergol

Pergoly jsou u nás velice oblíbené, rozšiřují totiž užitnou plochu Vašeho domu. Zastřešením, respektive zastíněním, se možnosti využití pergoly velmi rozšiřují.

Zastíněná pergola zpříjemňuje venkovní pobyt za vysokých teplot nebo naopak umožňuje pobyt venku při dešti nebo dokonce při sněžení.

Naše stínění lze na montovat na Vaši hotovou dřevěnou nebo plastovou pergolu, nově lze také využít naší hliníkové konstrukce.

Abyste mohly výhod pergoly využít naplno, je třeba zvolit a navrhnout správný typ zastínění, který reflektuje umístění pergoly či terasy, její okolí i požadavky klienta.


V naší nabídce najdete pouze modely od osvědčených a kvalitních výrobců.

Pokud požadujete produkt, který na 100% naplňuje Vaše potřeby, neváhejte nás kontaktovat.Lamelové zastínění pergol

Pergola A1

Pergola A1
Pergola A1 je základním a nejlevnějším typem pergoly určeným k montáži do zdi. Konstukce pergoly je z extrudovaného hliníku v základních třech barevných variantách.

Pergola A2

Pergola A2
Pergola A2 Pergola A2 je vhodná pro větší terasy komerčních či restauračních staveb a zařízení. Konstukce pergoly je z extrudovaného hliníku v základních třech barevných variantách.

Pergola A3

Pergola A3
Pergola A3 je systém určený pro velkoplošné přestřešení restauračních zahrádek a átrií.

Pergola A4

Pergola A4
Pergola A4 představuje vrchol v kategorii hliníkových pergol s baldachýnovým zastřešením.

Pergola A100L

Pergola A100L
Pergola A100 Linear je designová pergola vhodná k variabilnímu přestřešení většiny teras rodinných domů nebo restaurací.

Pergola L1s

Pergola L1s
ákladní typ dřevěné pergoly,ve které je integrován hliníkový stínící systém v provedení výsuvného baldachýnu. Konstrukce je masivní a značně stabilní.

Pergola L4

Pergola L4
Atypická konstrukce dřevěné pergoly L4, ve které je integrován hliníkový stínící systém v provedení výsuvného baldachýnu.

Pergola T1

Pergola T1
Systém pro zastínění stávajících pergol nebo atypických pergol, které dodává stavba, má označení T1.

Pergola T4

Pergola T4
Visutá pergola T4 je systém bez podpor do podlahy terasy. Hliníkový baldachýnový mechanizmus je připevněn k příčnému rámu a speciální posuvný systém mu umožňuje horizontální pohyb

Víte že...

Nejlépe Vás před deštěm ochrání lamelové stínící systémy: RainCover, Ondula, Flap.

ukázky z realizací Adrems

Japonské stěny Praha 6

Japonské posuvné stěny s látkou SOFT TREVIRA.
Realizace - Praha 5.

mapa stránky