Péče a čištění plissé

Profily a technika Vašeho Plisé jsou bezúdržbové.
V případě potřeby lze Plisé prát.

Praní plissé

1. Plisé stáhněte do paketu.1. Plisé stáhněte do paketu.
2. Vyjměte Plisé z držáků.2. Vyjměte Plisé z držáků.
3. Paket namočte do vany s vlažnou vodou (30° C) a šetrným pracím prostředkem3. Paket namočte do vany s vlažnou vodou (30° C) a šetrným pracím prostředkem4. Po 15 minutách Plisé rozviňte a okamžitě nechte vodu vytéct z voštin.4. Po 15 minutách Plisé rozviňte a okamžitě nechte vodu vytéct z voštin.
5. Perte stejnoměrnými pohyby v roztoku vody a čistícího prostředku.5. Perte stejnoměrnými pohyby v roztoku vody a čistícího prostředku.
6. Za profil zvedněte Plisé z vany a ruční sprchou je důkladně z obou stran opláchněte. Pozor: Látky Plisé vytahujte z vody oběma rukama a to šikmo, aby mohla voda okamžitě vytéct z voštin. Osprchujte také vnitřní voštiny.6. Za profil zvedněte Plisé z vany a ruční sprchou je důkladně z obou stran opláchněte. Pozor: Látky Plisé vytahujte z vody oběma rukama a to šikmo, aby mohla voda okamžitě vytéct z voštin. Osprchujte také vnitřní voštiny.7. Plisé opět stáhněte do paketu a důkladně vymačkejte.7. Plisé opět stáhněte do paketu a důkladně vymačkejte.
8. Za vlhka, v zavřeném stavu Plisé opět zavěste do držáků.8. Za vlhka, v zavřeném stavu Plisé opět zavěste do držáků.
9. V paketu nechte Plisé nejméně 12 hodin schnout. Během sušení Plisé několikrát otevřete a zavřete. Nežehlete! Plisování je absolutně trvanlivé9. V paketu nechte Plisé nejméně 12 hodin schnout. Během sušení Plisé několikrát otevřete a zavřete. Nežehlete! Plisování je absolutně trvanlivéPlissé žaluzie

Víte že...

Prach můžete opatrně okartáčovat měkkým kartáčem.

Ukázka z realizací adrems

Dřevěné žaluzie

Víte že...

U silnějšího znečištění lze také látku setřít vlhkým (ne kapajícím!) hadříkem (ne drhnout!). K navlhčení hadříku lze použít šetrný prací prostředek, rozpuštěný předem v maximálně 30°C teplé vodě.

mapa stránky