Žaluzie plisé

Plisé žaluzie jsou moderní a vkusný stínící systém, který maže nevýhody klasických horizontálních žaluzií.

Ačkoliv by se dle názvu mohlo jednat o lamelový systém, tak lamely zde nahrazuje skládaná technická tkanina.Skládané žaluzie - Plisé a Duette

Luxaflex Duette a Plissé žaluzie kombinují stylové zastínění okna s vynikající kontrolou denního světla, přenosu tepla a soukromí.

Náš vzorník materiálů nabízí širokou škálu tkanin pro žaluzie plisé/strong> v různých průsvitnostech a průhlednostech. V nabídce jsou oblíbené i blackoutové plisé materiály, které dokáží zcela zabránit pronikání slunečních paprsků do místnosti.

Žaluzie pliséŽaluzie plisé

Oba typy plissovaných žaluzií (Luxaflex Duette i Plissé žaluzie) jsou navržené pro montáž na pravidelné i atypické tvary oken a s různými možnostmi ovládání.

Ovládání Plisé žaluzií

Plisé žaluzie ovládáné madlem:
Plissé typ V a VOU (ovládáné madlem)
Plissé lze ovládat manuálně pomocí madla na tažném profilu. Plissé pak zůstane stát v libovolné poloze (nahoře dole i uprostřed). Plissé lzy vytahovat zezhora dolů i zespoda nahoru.
Tento systém se omezen šířkou plissé 1 500mm.

Plissé ovládáné provázkem:
1. Plissé typ F (ovládáné provázkem)
Plissé se ovládá provázkem s brzdou(umístěného vpravo či vlevo), které udrží plissé v libovolné výšce.
Tento systém plissé lze stahovat pouze zezhora dolů.
2. Plissé typ FU (ovládáné provázkem)
Plissé se ovládá provázkem s brzdou umístěných na obou stranách okna pro nezávyslé vytahování a spouštění horního příp. dolního profilu.

Pro náročnější klinty nabízíme samozřejmě i
plissé s elektropohonem

Plissé typ FE (s elektropohonem)


Podrobnější informace o ovládání plissé a obrázky si lze stáhnout v postranním panelů této stránky.

Barvy plisé profilů

Plisé lze dodat bez příplatku v 18 barvách profilů. Barvy profilů jsou volitelné. Vzorním barev Plissé profilu si můžete prohlédnout ZDE..

Varianty plisé žaluzií

Luxaflex Plissé

Luxaflex Plissé
Plisé žaluzie jsou univerzální talent. Pokud jde o ochranu proti slunci, Plisé žaluzie se nezastaví před žádným tvarem okna.
Pokračovat
markyza-sigma

Luxaflex Duette

Luxaflex Duette
Dvě plisé žaluzie jsou víc než jedna. Original Duette® působí lépe a to hned ve dvou ohledech. Díky vzduchovým komorám mezi pásy látky se zvyšuje jak izolační schopnost, tak filtrace světla!
Pokračovat
markyza-sigma
Plisé žaluziePlisé žaluzie

Luxaflex Duette a Plissé žaluzie jsou následníky klasických žaluzií. Oproti nim mají mnoho výhod, největší z nich se skýtá v tepelně izolačních vlastnostech. klasické žaluzie nasávají teplo a to dále předávají do místnosti, tím nepříjemně zvyšují teplotu místnosti. Plissé žaluzie a obzvláště Duette mají perfektní izolační účinky, čímž šetří náklady za energie.

Duettemají oproti skládaným plissé žaluziím druhou textilní vrstvu. Mezi těmito vrstvami se vytváří mikroklima a zabraňuje tím průniku tepla přes textilní žaluzii. Navíc jsou v ní ukryta tažná lanka, čímž se zvyšuje její elegance.

Oba typy textilních žaluzií umožňují tzv. kombinaci typů. V jednom okně tak můžete mít průsvitné skládané žaluzie, které využijete přes den a zároveň blackoutové žaluzie pro úplné zatemnění pokoje.

Navštivte náš ateliér v Praze 6 a pomůžeme Vám vybrat si z více než 500ti druhů plissé - skládaných žaluzií či Duette.Žaluzie

Víte že...

žaluzie plisé se nezastaví před žádným tvarem okna. Ať už trojúhelník, lichoběžník nebo jiný tvar okna, Plissé se nezalekne žádné architektonické výzvy.

Ukázky z realizací Adrems

Interiérové rolety Trevira

Elektrické rolety z materiálu Trevira CS. Realizace Praha.

mapa stránky