Novinky

Potisk rolet

9. August 2011

Začátkem roku 2011 jsme rozšířili náš sortiment o rolety s potiskem. Máte pocit, že by Váš interiér potřeboval oživit nebo jen trochu pozměnit? Potištěné rolety jsou ideální.

Potisk rolet

Například v oblasti sítnicí techniky nabízí vývoj celou řadu možností, jakým systémem je možné regulovat v interiéru množství potřebného světla. Nyní navíc přicházíme s možností zastínění roletou na míru, potištěnou vlastním motivem.

Potištěné rolety atraktivní řešení pro zpestření dětských pokojů oblíbenou filmovou postavou Vašeho dítěte či fotografií.

ukázka potisku dětských rolet

Tyto protisluneční clony (např. rolety, římské rolety) se hodí i pro dekoraci oken v obytných místnostech nebo zatemnění v ložnicích. Jinde lze díky lehké průsvitnosti tkaniny v kombinaci s barevnou natištěnou abstraktní grafikou v místnosti vytvořit zajímavé světelné efekty.

Grafiku na roletě lze časem snadno vyměnit, aniž by se musel měnit roletový mechanismus. Rolety s potiskem lze využít i pro reklamní účely. Například umístěním loga nebo reklamní grafiky na roletě můžete skvěle a relativně levně prezentovat firmu na veřejnosti a současně chránit své pracoviště před světlem, sluncem či nežádoucími pohledy kolemjdoucích.

komerční potisky rolet

Potisk dokážeme aplikovat i na venkovní sítnicí systémy, což rozšiřuje možnost firemní prezentace na fasádě objektu.

dekorační potisky rolet

Naši grafici Vám zhotoví vizualizaci. Lze použít i motiv jakékoliv fotografie v dobrém rozlišení.
více na: http://www.potiskrolet.cz

Kategorie Nejnovější realizace
Baldachýny

mapa stránky