Boční markýzová zástěna Sideline

Boční markýzaBoční markýza

Boční maarkýza „SIDELINE” je další novinkou od Adrems. SIDELINE ozdobená jemnostmi uspokojí nejen techniky detailisty, ale také rodiče, kteří myslí hlavně na bezpečnost. Vhodný design a komfortní ovládání spojují ochrannou funkci s kvalitou bydlení, čímž Vám vytváří ideální soukromí. Na míru vyrobená a barevně sladěná boční markýza udrží zvědavé pohledy v dostatečné vzdálenosti, přičemž Vám umožní svobodně a bez zábran relaxovat v bezpečí na Vašem oblíbeném místě.

Jako všechny naše markýzy, také boční markýza SIDELINE je CE - otestovaná. Vysoce kvalitní a nerezavějící materiály a povrchové úpravy zaručují dlouhou životnost produktu (5 letá záruka), která Vás při každém slunečním paprsku potěší.

Váš osobní vkus rozhoduje. Máte volnost ve výběru barvy držáků a konstrukce. Požádejte nás, abychom Vám poradili při výběru barev a látek.

Ovládání a montáž
SIDELINE od firmy je boční markýzová zástěna vhodná ke každému domu: můžete ji namontovat pomocí klínů a konzol, a to nejen do podlahy, země, stěny, ale také do zdi. Speciální konzoly zabezpečují jednoduchou montáž kazety, která lícuje s rámem, proto konzoly není vidět.

Montáž do stěny kazetaMontáž do stěny kazeta
Montáž do ostění kazetaMontáž do ostění kazeta
Montáž do země sloupekMontáž do země sloupek

Slope

Toto šikmé provedení slouží jako dodatek - boční část k terasové markýze.Zpět na: Sortiment > Markýzy

Parametry markýzy

Rozměry markýzy
Výška max. 210cm
Výsuv max. 400 cm

mapa stránky