Pergolové kazetové markýzy

Pergolové markýzy nabízejí mnoho výhod všem milovníkům čerstvého vzduchu. Čelní podpora činí tyto systémy velmi stabilními. Díky vhodnému náklonu a voděodolné textílii poskytují markýzy nejen zastínění, ale jsou vhodné i jako ochrana proti dešti.

Nabízíme mnoho řešení, ze kterých můžete vybírat v závislosti na specifickém užití, požadovaných rozměrech a estetických požadavcích. Pergolové markýzy mohou například Vaší terase propůjčit středomořský nádech. Pergolové markýzy, které kombinují horizontální a vertikální stínění v jednom systému, jsou také dostupné. Standardní elektrický pohon zajišťuje jednoduché použití a může být automatizován různými ovládacími systémy.

Pergolové markýzy jsou šité na míru a nabízejí plnou škálu možností. Neustálá kontrola kvality a užití vyzkoušených a otestovaných značkových látek s až 100% UV ochranou zaručují maximální bezpečnost a funkčnost. Nechte se inspirovat a vyberte si z více jak 400 látkových designů a stovek barevných kombinací.

Markýza Pergoline

Markýza Pergoline
PERGOLINE je podepřená látková markýza, která slouží nejen jako stínění, ale také jako překrytí terasy. Charakteristickými znaky, které předurčují její využití v soukromé oblasti, jsou ochrana před sluncem a deštěm.
Pokračovat
od 74 872 Kč
moc bez DPH

Markýza B-127

Markýza B-127
Perogolová markýza B-127 vyniká zejména kvalitou konstrukce.
Pokračovat
od 47 516 Kč
moc bez DPH

Markýza PERGOLINO

Markýza PERGOLINO
PERGOLINO slouží zejména jako ochrana před vlivy počasí nejen pro letní restaurace, ale i zahradní posezení u rodinných domů.
Pokračovat
od 63 574 Kč
moc bez DPH

Markýza PERGOLINO XL

Markýza PERGOLINO XL
PERGOLINO slouží zejména jako ochrana před vlivy počasí nejen pro letní restaurace, ale i zahradní posezení u rodinných domů. Možná délka vytažení je až 6m.
Pokračovat
od 75 724 Kč
moc bez DPH

Markýza ARC 3300

Markýza ARC 3300
Markýza ARC3300 je určena pro kombinované šikmé a svislé zastínění volného prostoru bez použití pomocné konstrukce. Je vhodná pro zastínění balkonů a teras pro privátní i gastronomické účely.
Pokračovat
markyza-sigmaVolně stojící markýzy

Realizace Adrems

Látkové japonské posuvné

Látkové japonské posuvné stěny jsou vždy ozdobou interiéru. Realizace Praha.

mapa stránky