Terasové markýzy

Vytvořte ze své terasy soukromou prázdninovou destinaci. Lidé tráví většinu svého volného času od jara do podzimu na terasách. Správná volba terasové markýzy zajišťuje ochranu před sluncem, potažmo před UV zářením, což je velice důležité zejména pro děti. Časté využívání teras vyžaduje robustní a odolné produkty, které vydrží roky. Všechny naše terasové markýzy jsou vyrobeny individuálně za použití těch nejlepších materiálů, proto mohou být vyladěny na míru přesně podle Vašich potřeb. Užijte si mnoho let čiré rekreační radosti u Vás doma.

Všechny nabízené terasové markýzy jsou vybaveny ochrankou kazetou, která chrání markýzu před rozmary počasí.
Markýza B-40

Markýza B-40
Naší nabídku terasových markýz jsme nově rozšířili o model markýzy B-40. Díky elegantnímu zakulacenýmu designu kazety bude markýza ozdobou každé terasy i v zataženém stavu.
Pokračovat
od 46 144 Kč
moc bez DPH

Markýza Topline

Markýza Topline
Vysoce kvalitní technika a materiály jsou zárukou kvalitní markýzy TOPLINE. Rovněž základní model bezkazetové markýzy TOPLINE nabízí možnosti, jakými jsou dodatečný volán „variovolán" a zařízení na změnu úhlu sklonu.
Pokračovat
od 67 508 Kč
moc bez DPH

Markýza Trendline

Markýza Trendline
Markýza Trendline kombinuje eleganci a komfort ovládání v jednom.
Pokračovat
od 55 832 Kč
moc bez DPH

Markýza B27 Prestige

Markýza B27 Prestige
B-27 Prestige je stylovou variací markýzy B-25 Prestige designované a ideální pro velké plochy díky větším a silnějším 71mm vysokým čtyřkabelovým ramenům, která látce poskytuje ještě lepší napnutí.
Pokračovat
od 57 988 Kč
moc bez DPH

Markýza B29

Markýza B29
B-29 je nová terasová markýza s dvojitým ohybem a je unikátní díky plně uzavíratelné kazetě. Markýza B-29 je ideálním řešením pro balkóny, na které svítí vycházející nebo zapadající slunce nebo kde by překážely otevírající se dveře.
Pokračovat
od 52 108 Kč
moc bez DPH

Markýza Messabox

Markýza Messabox
Elegantní markýzy MESABOX S9170 jsou atraktivním stínícím systémem pro velké prostory, jako jsou například terasy restaurací a domácí terasy.
Pokračovat
od 101 769 Kč
moc bez DPH

Markýza Jumbo

Markýza Jumbo
Terasové markýzy JUMBO nastavují nový standard pro zastínění velkých prostor. Tyto markýzy byly navrženy pro maximální profil 5m a přinášejí až 90m2 stínu – perfektního pro velké terasy restaurací nebo soukromé užití.
Pokračovat
od 93 987 Kč
moc bez DPH

Markýza Casabox

Markýza Casabox
CASABOX jsou štíhlé terasové markýzy s nadčasově elegantním designem. Jsou ideální pro zastínění malých a středně velkých ploch jako jsou balkóny a terasy.
Pokračovat
od 25 724 Kč
moc bez DPH

Markýza Resobox

Markýza Resobox
RESOBOX BX8000 jsou elegantní kazetové markýzy speciálně navržené pro užití na velkoprostorových terasách. Díky unikátnímu modulárnímu kazetovému systému jsou při zatažení látka a napínací ramena efektivně chráněna před rozmary počasí.
Pokračovat
od 53 166 Kč
moc bez DPH

Markýza W890

Markýza W890
Terasová markýza WAREMA 890 je jedinou markýzou, která nemá velký přední profil, což jí propůjčuje obzvláště elegantní vzhled. Mezi další exkluzivní prvky patří plně zatahovatelný volán a volitelný kryt válce volánu.
Pokračovat
markyza-sigmaPergolové kazetové markýzy

Z našich realizací

zahradní markýza

Realizace terasové markýzy. Kazeta chrání markýzu před rozmary počasí.

mapa stránky