Markýzy TOPLINE

Základem pro spolehlivost a dlouhou životnost markýzy je její mechanika. Všechny terasové markýzy jsou vysoce kvalitní produkty se speciálně konstruovány silnými rameny. Rameno markýzy TOPLINE je vybaveno čtyřmi lanky a je testováno na 70.000 pohybů (vysunutí a zasunutí = jeden pohyb), přičemž vydrží extrémní zatížení (třída odolnosti vůči větru 3).

SILNÁ RAMENA - ZÁKLAD MARKÝZY

Markýza TopLineMarkýza TopLine

Jako všechny markýzy od Adrems jsou i modely TOPLINE otestované TÜV a CE. Vysoce kvalitní a rzi odolné materiály a povrchové úpravy Vám zaručí dlouhou životnost markýzy, která má 7 letou záruku.

Prohlédněte si spolu s nami naši velkou kolekci látek a uvidíte, kolik různých barevných, vzorovaných, akrylových a polyesterových látek pro markýzu na Vás bude čekat.

Několik možností použití spolu s příslušenstvím dělají z markýzy TOPLINE součást zařízení příbytku. Od ohřívače po bodové osvětlení až po zabudování dálkově ovládaného motoru, to jsou věci, které byste od markýzy vůbec nečekali.

Markýza- Komfort jako standard

Užijte si odpolední snídaní ve stínu markýzyUžijte si odpolední snídaní ve stínu markýzy

Světlo a stín - stačí zmáčknout knoflík - motorický pohon je nejen pohodlný, ale také bezpečný - ochrání Vaši markýzu před poškozením, vydrží také nápor silnějšího větru. Všechny typy TOPLINE markýz jsou vybaveny standardně motorickým pohonem. Můžete ještě zvětšit jejich komfort a vybrat si rádiové ovládání, čímž si usnadníte všechny funkce markýzy a budete ji moci ovládat dálkově. Vedlejším příjemným efektem je skutečnost, že nepotřebujete žádnou kabeláž mezi markýzou a ovládací částí.

Druhy markýzy TOPLINE

Markýza ToplineMarkýza Topline

MARKÝZA TOPLINE


Vysoce kvalitní technika a materiály jsou zárokou kvalitní markýzy TOPLINE. Rovněž základní model bezkazetová markýza TOPLINE nabízí možnosti, jakými jsou dodatečný volán „variovolán“ a zařízení na změnu úhlu sklonu. Dodatečně je možné namontovat i protidešťový kryt, který bude chránit markýzovou látku.

Hraniční rozměry:
Max. šířka samostatné markýzy: 7000 mm
Max. šířka spojených markýz: 19.500 mm
Max. výsuv: 4500 mm


Markýza Topline PlusMarkýza Topline Plus

MARKÝZA TOPLINE PLUS


Pěkně formovaná polokazeta chrání látku markýzy TOPLINE PLUS. Dodatečné možnosti „variovolán“ a zařízení na změnu úhlu sklonu zařazují markýzu TOPLINE PLUS mezi špičku. Při zavírání markýzy se integrované štětinové těsnění postará o to, aby byla látka chráněna od prachu a špíny.

Hraniční rozměry:
Max. šířka samostatné markýzy 7000 mm
Max. šířka spojených markýz 14.000 mm
Max. výsuv 4500 mm


Kazetová Markýza ToplineKazetová Markýza Topline

KAZETOVÁ MARKÝZA TOPLINE


Atraktivní hliníková kazeta chrání nejen látku, ale i ramena markýzy TOPLINE KAZETA před znečištěním. Útlý a elegantní design zabezpečí kazetové markýze TOPLINE výjimečné místo na trhu. Také u tohoto typu kazetové markýzy můžete počítat s dodatečným volánem „variovolánem“, který je jedinečným dodatkem.

Hraniční rozměry:
Max. šířka samostatné markýzy 7000 mm
Max. šířka spojených markýz 13.000 mm
Max. výsuv 4000 mm

Montáž a možnosti ovládání

Terasové markýzy je možné ukotvit několika způsoby, přizpůsobí se každé stavbě: montují se do stěny, stropu a také na střešní krovy.

Zleva: montáž markýzy do stěny,  montáž do stropu, montáž na strešní krovyZleva: montáž markýzy do stěny, montáž do stropu, montáž na strešní krovy

Rozšiřte možnosti Markýzy

Motorický variovolán

Variovolán je dodatečný vertikální volán ve spodním profilu markýzy, který se může vysunout až do 160 cm. Motor je 24V rádiový a zabezpečí Vám komfortní a tiché ovládání variovolánu
Markýza ToplineMarkýza Topline
Markýza ToplineMarkýza Topline
Markýza ToplineMarkýza ToplineMarkýza TrendlineZpět na: Sortiment > Markýzy > Terasové kazetové markýzy

Z našich realizací

Stínící plachta

Stínící plachta je moderní alternativa k markýzám, nebo pergolám.

Ke stažení

mapa stránky