Dvojité terasové markýzy

Potřebujete stinné místo uprostřed zahrady? S naší volně stojící markýzou to není žádný problém.

Ne na každé zahradě je dostatek stromů, aby poskytly požadovaný stín. Pokud se například rozhodnete pro zastínění bazénu, jistě oceníte ochranu Vašich dětí před UV zářením. Nabízíme dvojmarkýzy, které byly navrženy přesně za tímto účelem. O konkurenci slunečníkům se již téměř nejedná, protože volně stojící markýza může poskytovat neporovnatelný rozměr stínu o velikosti až 50 m².

Markýza Wingline

Markýza Wingline
Vychutnejte si s markýzou WINGLINE pocit neomezeného prostoru. Markýzy s oboustrannou šířkou do 6500 mm a výsuvem 4500 mm a max. šířkou 7000 mm s výsuvem 4000 mm se tak pro Vás mohou stát skutečností.
Pokračovat
od 146 776 Kč
moc bez DPH

Markýza Ombramobil

Markýza Ombramobil
Markýza OMBRAMIL je velmi všestranná a může být použita pro cateringové účely nebo pro soukromé užití, stejně tak jako ve školkách, ve stáncích na tržištích nebo na venkovních festivalech. Jak již název naznačuje, tyto markýzy jsou mobilní a rozebrání zabere jen velmi krátký čas
Pokračovat
od 109 882 Kč
moc bez DPH

Markýza Boxmobil

Markýza Boxmobil
Rozlehlý stín může být vytvořen v otevřených prostranstvích jednoduše a pohodlně. Důmyslný stínící systém se dvěma kazetovými markýzami na pevném rámu je obzvláště vhodný pro užití v barech a restauracích, u bazénů nebo při domácí zahradní party.
Pokračovat
od 64 806 Kč
moc bez DPH
mapa stránky