Markýzové zástěny

Proti zvědavým očím: Přizpůsobivé markýzové zástěny zajišťují Váš soukromý prostor a poskytují ochranu proti větru a zapadajícímu nebo vycházejícímu slunci.

V určitých případech, když jste na terase nebo na balkóně, nechcete jen ochranu před sluncem, ale i před zvědavýma očima nebo obtěžujícím průvanem. Postranní stínící systém byl vyvinut přímo pro tyto účely. Díky kompaktnímu uložení v designově atraktivním hliníkovém pouzdře je tato stínící jednotka připravena k užití během okamžiku. Rozmanité možnosti uzamknutí a integrovaná pružina na tyči zajišťují permanentní a optimální držení a napínání markýzy.

Postranní stínící systémy jsou šité na míru a nabízejí plnou škálu možností. Nepřetržitá kontrola kvality a užití vyzkoušených a otestovaných značkových látek s až 100% UV ochranou zaručují maximální bezpečnost a funkčnost. Nechte se inspirovat a vyberte si z více jak 400 látkových designů a stovek barevných kombinací.

Markýzová zástěna Sideline

Markýzová zástěna Sideline
Vhodný design a komfortní ovládání spojují ochrannou funkci s kvalitou bydlení, čímž Vám vytváří ideální soukromí. Na míru vyrobená a barevně sladěná markýzová zástěna udrží zvědavé pohledy v dostatečné vzdálenosti, přičemž Vám umožní svobodně a bez zábran relaxovat v bezpečí na Vašem oblíbeném místě.
Pokračovat
od 13 300 Kč
moc bez DPHOkenní kazetové Markýzy

Naše realizace:

Stínící plachta

Stínící plachta je jedna z možných náhrad markýzy.

mapa stránky