Kazetové markýzy

Pro venkovní terasy, orientováné zejména na jižní strany jsou stínící systémy naprostou nutností.

Kazetové markýzy patří k velmi účinným stínícím prvkům. Slouží jako prostředek při ochraně oken, fasád i teras před slunečním zářením.

Hlavní výhoda kazetových markýz spočívá v ochraném boxu. Ten chrání látku a ramena markýzy před rozmary počasí. Zvláště v kombinaci s automatickým větrným čidlem, lze živonost markyzy velmi prodloužit. Naši klienti také oceňují, že se kazetové markýzy nemusejí sundávat na zimu.

Spojení užitku a elegance

Box kazetové markýzy působí na fasádě kompaktně, navíc lze barevně sladit s fasádou nebo s použitou markýzovinou dle barevnice RAL. Speciální kazetová markýza s hranatým boxem lze zabudovat do svislé roviny fasády, případně při zabudování do podhledu, při montáži do stropu, působí minimalisticky. Pokud se hranatá kazeta markýzy nezabudovává do fasády, i tak její použití mohu doporučit. Hodí se k hranatým tvarům současné architektury.

Kazetová markýza ToplineKazetová markýza Topline
Kazetová markýzy BoxmobileKazetová markýzy Boxmobile
Kazetová markýza B29Kazetová markýza B29

Vybíráme kazetové markýzy

Při výběru kazetové markýzy je hlavním parametrem její rozměr. Maximální šířka nejvěších typů je až 18m. Výsuv látky bývá obvykle max. 4 metry. Při návrhu stínění je důležíté brát ohled na geografické umístění terasy a na maximální možný sklon markýzy. Většina našich produktů lze také vybavit navíjecí volánem, ktérý se hodí zejména ve večerních hodinách kde je slunce nízko na obloze.

Kazetové markýzy lze ovládat ručně, nebo pomocí elektrického pohonu. Naši klienti si také velimi oblíbili ovládání pomocí dálkového ovladače. V něm může být integrováné ovládání i pro jiné systémy. Např. garážová vrata, nebo rolety.

B40

B40
Pro rok 2013 jsme přidaly do nabídky model kazetové markýzy B-40. Díky elegantnímu zakulacenýmu designu kazety bude markýza ozdobou každé terasy i v zataženém stavu.
Pokračovat
markyza-sigma

Topline

Topline
Vysoce kvalitní technika a materiály jsou zárukou kvalitní markýzy TOPLINE. Kazetová markýza Topline má boháté příšlušentví vč. variovolánu a přímotopu.
Pokračovat
markyza-sigma

Trendline

 Trendline
Kazetová markýza Trendline kombinuje eleganci a komfort ovládání v jednom.
Pokračovat
markyza-sigma

B27 Prestige

B27 Prestige
B-27 Prestige je stylovou variací markýzy B-25 Prestige designované a ideální pro velké plochy díky větším a silnějším 71mm vysokým čtyřkabelovým ramenům, která látce poskytuje ještě lepší napnutí.
Pokračovat
markyza-sigma

B29

B29
B-29 je nová kazetová markýza s dvojitým ohybem a je unikátní díky plně uzavíratelné kazetě. Kazetová markýza B-29 je ideálním řešením pro balkóny, na které svítí vycházející nebo zapadající slunce nebo kde by překážely otevírající se dveře.
Pokračovat
markyza-sigma

Markýza Jumbo

Markýza Jumbo
Kazetové markýzy JUMBO definují nový standard pro zastínění velkých prostorů. Kazetové markýzy byly navrženy pro maximální profil 5m a přinášejí až 90m2 stínu – perfektního pro velké terasy restaurací nebo soukromé užití.
Pokračovat
markyza-sigmaKompletní seznam kazetových markýz najdete zde.

mapa stránky