Protipachové látky

Mezi nejčastější problémy z hlediska zápachu patří kuchyňské výpary a cigaretový kouř. Tento problém způsobuje převážně čpavek.

Závěsy AIR zajišťují kvalitnější vzduch, ať už se jedná o bar, restaurace nebo společenské prostory. Není třeba rozlišovat mezi kuřáckými a nekuřáckými pokoji.

Vhodné jsou i ve velkokapacitních kancelářích, kde přispívají k dobré psychické pohodě.

Je neuvěřitelné, jak nežádoucí cigaretový zápach doma nebo v hotelu opravdu vyřeší několik záclon nebo závěsů AIR. Závěs odstraní také nežádoucí kuchyňský zápach, který nechcete cítit ve Vašem obývacím pokoji. Častý problém trendově řešených interiérů.

Zapůjčíme Vám vzorek na zkoušku!

Mezi časté látky, které zapříčiňují vzduch plný škodlivých látek a nepříjemných zápachů, patří formaldehyd a amoniak. Formaldehyd je obsažen například v nábytku, lepidlech, izolačních materiálech, laminátových podlahách a kobercích. Je kolem nás. Škodlivost formaldehydu může způsobit bolesti hlavy, podráždění očí a dokonce může vyvolat zánět sliznice a respirační onemocnění či rakovinu.

Záclony AIR ani BIOAKTIV nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky.Akustické látkyZpět na: Sortiment > Záclony, dekorační a bytové textilie > Speciální závěsy, záclony a dekorační látky

Víte že...

Škodlivost formaldehydu může způsobit bolesti hlavy, podráždění očí a dokonce může vyvolat zánět sliznice a respirační onemocnění či rakovinu.

ukázky z realizací Adrems

Římské rolety Praha 6

Římské rolety.
Realizace Praha 6.

mapa stránky